b_301_301_16777215_00_images_Ozdorovcha_kampaniya.jpg31 травня 2016 року  відбулося урочисте відкриття пришкільних відпочинкових таборів з денним перебуванням на базі 34 навчальних закладів району. 2400 дітей шкільного віку з 31 травня по 13 червня 2016 року будуть охоплені послугами відпочинку в районі.
Першочергово відпочинком та оздоровленням буде охоплено дітей пільгових категорій (діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, діти з особливими освітніми потребами, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти із сімей, переміщених з тимчасово окупованих територій, діти воїнів АТО), а також діти, що належать до «групи ризику».
Також до освітніх послуг учнів передбачено відкриття 6 мовних таборів на базі Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів, Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Лисецького НВК, Підпечерівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Угринівського НВК, Старокривотульської ЗОШ І-ІІІ ступенів, в яких буде охоплено відпочинковими послугами 250 дітей.
З метою виховання шанобливого ставлення до історії, культурної спадщини та природи рідного краю заплановано якнайбільше залучити дітей до змістовних екскурсій та походів.
Відпочинкова феєрія триває. Попереду на учнівську молодь чекає багато цікавих заходів та змістовно проведених літніх канікул.

Календар України

Перегляди статей
274012