b_301_301_16777215_00_images_Cerkovniy_tabir.jpgВпродовж минулого тижня при церкві Святого Миколая м. Тисмениця працював християнський табір «Промінчики милосердя». Цікаве та змістовне дозвілля близько 50 юних тисменичан включало духовні повчання, ігри та різноманітні мистецькі елементи.
Безпосередніми ініціаторами та координаторами тижневої відпочинкової виступили вчителі Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів Богдан Нагорняк та Колодіївської ЗОШ І-ІІ ступенів Христина Жарська. Благословили хорошу ідею та взяли активну участь у її реалізації священики церкви Святого Миколая м. Тисмениця о. Руслан Андрусяк і о. Володимир Ковалишин.
Спільні молитви та духовні розважання сприяли духовному розвитку діточок, а ігри (футбол, танці) та цікаві конкурси (майстер-класи, малюнки на асфальті, гра на фортепіано). Не забули організатори й про екскурсійну складову, учасники табору побували у Святоуспенському монастирі, що в с. Погоня, де пройшли крізь Святі двері, відвідали Храм Цариці Вервиці і молилися біля Погінської чудотворної ікони Божої Матері.
А завершився табір врученням пам’ятних відзнак – подяк, образочків і медаликів. Як перспектива – продовження діяльності табору наступного літа і збільшення його тривалості. 
Організатори табору висловлюють щиру вдячність батькам дітей, Мар’яні Чернецькій та її донечці Мартусі за чудові майстер-класи, районній державній адміністрації та районній раді, відділу освіти за наданий для поїздки автобус, усім небайдужим людям, що матеріально долучилися до проведення табору. 
 

Календар України

Перегляди статей
274014