b_301_301_16777215_00_images_Zlit_u_Vorohti.jpgЗ 18 по 24 липня 2016 року в мальовничому куточку Карпат – смт. Ворохта Яремчанської міської ради на дитячій турбазі «Говерла» відбувався обласний оздоровчий зліт активістів Всеукраїнських, обласних експедицій та конкурсів учнівської молоді.
Це ювілейний ХХ зліт, який був організований Івано-Франківським обласним державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді (директор – Михайло Юрійович Косило).
Учасники зльоту – переможці обласних конкурсів Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина – Україна», Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край», обласної історико-краєзнавчої акції «Герої не вмирають».
Відпочинкова програма була насичена і різноманітна: екскурсії, туристські походи, спортивні змагання, конкурси, тематичні вечори: «Гуцульська кавалєрка», «Українські вечорниці», «Прикарпаття має талант», «Ретро-вечірка», «Чічка і легінь зльоту». Також учасники зльоту презентували свої дослідження під час роботи творчих майстерень.
Тисменицький район на цьому представницькому зібранні представляли учні Угринівського НВК Марія Хомин і Анастасія Стефурак, Драгомирчанської ЗОШ І-ІІ ступенів Олеся Дем’янів та Юлія Капусняк. 
Діти та їх батьки щиро вдячні персоналу дитячої турбази «Говерла» (завідувач Михайло Зарецький) та учасникам гуртка українських бойових мистецтв «Чорногірські козаки» (керівник Валерій Одайський) за змістовний та корисний відпочинок, а також незабутні враження.
 

Календар України

Перегляди статей
274009