Детальніше...05 травня 2018 року з нагоди завершення навчального року проводиться проща випускників до Матері Божої, прославленої у чудотворній іконі Святоуспенського Погінського монастиря отців-василіян УГКЦ.

Детальніше...

Детальніше...03 травня 2018 року в закладах загальної середньої освіти Тисменицького району відбулися тематичні заходи з нагоди Дня Цивільного захисту. Показовий День Цивільного захисту випала нагода презентувати колективу Поберезького навчально-виховного комплексу.

Детальніше...

18 квітня 2018 року на базі відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації відбувся районний семінар шкільних бібліотекарів, який провела Марія Середюк, методист районного методичного кабінету разом з  Олександрою Бондарською, керівником методичного об’єднання шкільних бібліотекарів. Метою семінару було розкрити зміст та особливості роботи бібліотекаря ЗЗСО щодо переходу на систематизацію документів за Універсальною десятковою класифікацією.

Детальніше...

Детальніше...18 квітня 2018 року на базі відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації відбувся районний семінар шкільних бібліотекарів, який провела Марія Середюк, методист районного методичного кабінету разом з  Олександрою Бондарською, керівником методичного об’єднання шкільних бібліотекарів. Метою семінару було розкрити зміст та особливості роботи бібліотекаря ЗЗСО щодо переходу на систематизацію документів за Універсальною десятковою класифікацією.

Детальніше...

Детальніше...Із щирою радістю і сердечним піднесенням вітаємо Вас зі світлим і радісним святом – Великоднем!
Нехай Свято Великодня стане для кожного початком нового життя — кращого та добрішого і принесе Вам злагоду, добробут, успішність та процвітання.
Нехай Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і веселі, як українські писанки. Хай малинові дзвони Великодня принесуть у Вашу оселю радість, віру, надію і любов.
 
Христос Воскрес! Воістину воскрес!
 
З повагою, 
колектив відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації і Тисменицької районної організації Профспілки працівників освіти і науки України
 
Детальніше...29 березня 2018 року на базі Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів продовжився районний конкурс звітів учнівської творчості серед закладів загальної середньої освіти.

Детальніше...

02 березня 2018 року працівниками відділу освіти була здійснена передача комплекту україномовної літератури (всього 40 найменувань) в рамках оголошеної Івано-Франківським обласним державним центром науково-технічної творчості благодійної акції для дітей етнічних українців  Румунії.

Детальніше...

Під звуки козацького-стрілецького маршу 22 лютого 2018 року в Тисменицькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів відбулася церемонія урочистого відкриття Виставки «100 років боротьби. Українська революція 1917-1921».

Детальніше...

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 06 лютого 2018 року № 1/9-79  «Про вибір і замовлення підручників для 5 класів» здійснено вибір і замовлення підручників для 5 класів закладів загальної середньої освіти Тисменицького району.
Вкладення:
ФайлОписРозмір файла:
Скачати цей файл (Замовлення підручників 5 клас.pdf)Замовлення підручників 5 клас.pdf 4217 Кб

Детальніше...

06-07 лютого 2018 року учні 8 та 11 класу Старокривотульської ЗОШ І-ІІІ ступенів побували в обласному центрі, де мали цікаву й змістовну програму корисного дозвілля. У мандрівці їх супроводжували класні керівники Любов Брезіцька, Марія Богак та заступник директора з виховної роботи Марія Гавадзин.

Детальніше...

26 січня 2018 року на базі відділу освіти районної державної адміністрації відбулася нарада з керівниками закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти району.
Вкладення:
ФайлОписРозмір файла:
Скачати цей файл (Протокол наради січень 2018.doc)Протокол наради січень 2018.doc 74 Кб

Детальніше...

Детальніше...Сприйняття світу в учнів молодшого та середнього шкільного віку за своєю суттю є цілісним, як цілісне і саме довкілля. Сьогодні, коли зміст шкільних предметів інколи стає обтяжливим непотрібною деталізацією й абстрактними поняттями, вагоме місце в освітньому процесі мають зайняти інтегровані уроки, під час яких матеріал подається в розрізі декількох дисциплін, невідривного зв’язку з життям.

Детальніше...

17 листопада 2017 року на базі відділу освіти районної державної адміністрації відбулася нарада з керівниками закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти району.
Вкладення:
ФайлОписРозмір файла:
Скачати цей файл (Протокол наради листопад.doc)Протокол наради листопад.doc 61 Кб

Детальніше...

23 вересня 2017 року на майданчиках із синтетичним покриттям с. Підлісся та с. Угринів відбулися матчі ¼ фіналу турніру з міні-футболу серед школярів району на Кубок голови Тисменицької районної ради.
Вкладення:
ФайлОписРозмір файла:
Скачати цей файл (МІНІ-ФУТБОЛ.xls)МІНІ-ФУТБОЛ.xls 37 Кб

Детальніше...

Детальніше...19 квітня 2017 року на базі Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів відбулася педагогічна практика курсів підвищення кваліфікації ІФ ОІППО Івано-Франківської області учителів англійської мови на тему «Сучасний урок англійської мови» під керівництвом Антона Данильєва, методиста лабораторії суспільно-гуманітарних дисциплін ІФ ОІППО. 

Детальніше...

Детальніше...3 травня 2017 року у актовій залі відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації відбулася зустріч учителів-філологів з Володимиром Присяжнюком, автором багатьох поетичних збірок, уродженцем села Черніїв, поетом оригінальним, самобутнім, різноплановим. 

Детальніше...

4 квітня відбувся семінар керівників шкільних методичних об’єднань вчителів початкових класів на тему: « Духовне виховання молодших школярів у навчально- виховному процесі».

Детальніше...

Детальніше...В рамках методичної декади на базі відділу освіти відбулися засідання районних методичних об’єднань учителів англійської та німецької мов з питань «Метод проектів як  засіб креативно-пізнавальної діяльності учнів. Формування комунікативних навичок учнів шляхом використання інтерактивних форм навчання.»

Детальніше...

Детальніше...30 березня 2017 року відбувся постійно діючий семінар учителів фізики Тисменицького району на базі Наукового Містечка «Нова енергія» Івано-Франківського національно - технічного університету нафти і газу. Учасники семінару мали змогу ознайомитися з науковими досягненнями, новітніми технологіями у сфері енергетики, відновними джерелами енергії та способами її перетворення.

Детальніше...

Детальніше...23 березня 2017 року на базі Підпечерівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум учителів математики на тему «Формування математичних компетентностей старшокласників». Метою семінару було удосконалити методичну майстерність учителів математики та обговорити важливість шляхів формування математичних компетентностей старшокласників. 

Детальніше...

22 березня 2017 року на базі Ямницького навчально-виховного комплексу відбулися фінальні змагання районного шкільного турніру з футзалу на «Кубок НФК «Ураган».
Вкладення:
ФайлОписРозмір файла:
Скачати цей файл (Тисменицький район - Ураган -  Фінал.xls)Тисменицький район - Ураган - Фінал.xls 248 Кб

Детальніше...

Календар України

Перегляди статей
267220