b_250_188_16777215_00_images_seminar_zar.lit._1.jpg16 березня 2017 року у відділі освіти відбувся семінар учителів зарубіжної літератури на тему «Використання сучасних інформаційних технологій при викладанні зарубіжної літератури». У невимушеній дружній обстановці учасники семінару ділилися власними методичними секретами та фірмовими прийомами.
Учитель вищої категорії з Підпечерівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Марія Хоменець презентувала свій досвід з теми «Використання сучасних інноваційних технологій при викладанні зарубіжної літератури». Родзинкою її виступу була власна модель дистанційного уроку для учнів 5 класу «Книга радісного дня» за повістю «Поліанна» Елеонори Портер. 
В рамках виконання вимог Державного стандарту вдалим був виступ учителя ІІ категорії із Поберезького НВК Любові Регей з питання «Аксіологічний підхід до вивчення зарубіжної літератури». Педагог наголосила колегам про те, що при аксіологічному підході людина розглядається як найвища цінність суспільства.
Як зробити урок змістовним, цікавим та насиченим? Як пов’язати проблемно-тематичну й емоційну сфери уроку? Як встигнути в короткий термін викласти великий об’єм навчального матеріалу? Ці проблеми педагогу допоможе розв’язати інфографіка – один із сучасних інноваційних інструментів. Керівник семінару Світлана Фургаліяк запропонувала колегам перегляд вебінару «Інфографіка на уроках зарубіжної літератури»: автор Коновалова Марина Валентинівна, головний редактор журналу «Зарубіжна література». 
Методист районного методичного кабінету Оксана Циганюк закцентуала увагу учителів на державній підсумковій атестації у загальноосвітніх навчальних закладах. Вона рекомендувала керуватися у роботі Положенням про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти та листом МОН «Про проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році».b_250_188_16777215_00_images_seminar_zar.lit._2.jpgb_250_188_16777215_00_images_seminar_zar.lit._3.jpg
 

Календар України

Перегляди статей
268584