Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/Tokaruk/1z.jpg'
There was a problem loading image 'images/Tokaruk/1z.jpg'
There was a problem loading image 'images/Tokaruk/2z.jpg'
There was a problem loading image 'images/Tokaruk/2z.jpg'
There was a problem loading image 'images/Tokaruk/4z.jpg'
There was a problem loading image 'images/Tokaruk/4z.jpg'
There was a problem loading image 'images/Tokaruk/3z.jpg'
There was a problem loading image 'images/Tokaruk/3z.jpg'
1z.jpg19 квітня 2017 року на базі Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів відбулася педагогічна практика курсів підвищення кваліфікації ІФ ОІППО Івано-Франківської області учителів англійської мови на тему «Сучасний урок англійської мови» під керівництвом Антона Данильєва, методиста лабораторії суспільно-гуманітарних дисциплін ІФ ОІППО. 
Учні школи святково привітали учасників педагогічної практики. Робота розпочалася виступом директора школи Марії Лютої, яка ознайомила учасників з напрямами, досягненнями та перспективами роботи закладу та продемонструвала фільм-проект про життя школи. 
Науково-методичний модуль складався з презентації досвіду Тетяни Савчук, учителя вищої категорії, на тему «Прийоми активізації роботи учнів на уроках англійської мови» та круглого столу з психологом Мар’яною Волощук.
Практичний модуль розпочався традиційно – відкритим уроком. Учитель англійської мови Світлана Романчук, спеціаліст вищої категорії, провела на високому науково-методичному рівні урок англійської мови в 5–Б класі на тему «Countries, nationalities, languages». Учитель вміло активізувала навчальну, пізнавальну діяльність учнів і керувала нею, налаштовувала учнів на досягнення результату. Учні показали високий рівень оволодіння матеріалом. 
Наступним етапом було літературно-музичне дійство «The language of the soul», яке підготували та провели Наталія Сірко, спеціаліст другої категорії, та Олеся Монюк, спеціаліст другої категорії. Учні-випускники показали високий рівень володіння іноземною мовою. Слухачі курсів мали змогу поринути в світ поезії, літератури та кінематографу в контексті почуттів людської душі. Учні декламували вірші рідною та іноземною мовами, продемонстрували обізнаність із творами світової літератури та кінематографу.
Підбиваючи підсумки педагогічної практики курсів підвищення кваліфікації вчителів англійської мови, методист ІФ ОІППО Антон Данильєв подякував адміністрації школи та Ользі Токарик, методисту відділу освіти Тисменицької РДА, за проведену на високому рівні педагогічну практику та відзначив необхідність використання сучасних  технологій та методик проведення уроків анлійської мови.
Усі учасники обмінялися думками, висловили захоплення від побаченого, побажали учням наполегливості в оволодінні знаннями, а вчителям – натхнення, здоров’я і невичерпної творчої думки. Робота заходу засвідчила зацікавленість педагогів Івано-Франківщини у розвитку освіти. Усі присутні залишили навчальний заклад із гарним настроєм і побажаннями колегам творчої наснаги у вихованні майбутнього покоління.
2z.jpg 4z.jpg3z.jpg

Календар України

Перегляди статей
276678