Детальніше...Уже стало доброю традицією проводити в районі фестиваль дружин юних пожежних, який має за мету виховання у дітей культури поведінки при виникненні неординарних надзвичайних ситуацій, підвищення рівня їх обізнаності з вимогами безпеки життєдіяльності. 

Детальніше...

Детальніше...23 квітня 2018 року на базі відділу освіти районної державної адміністрації відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів району.
Протокол наради додається.
 
Вкладення:
ФайлОписРозмір файла:
Скачати цей файл (Протокол наради квітень 2018.doc)Протокол наради квітень 2018.doc 69 Кб
Детальніше...Нещодавно на базі відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації відбувся семінар-тренінг «Використання програмно-методичного комплексу «Впевнений старт» в освітньому процесі з дошкільниками».

Детальніше...

Детальніше...18 квітня 2018 року на базі Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів відбувся районний семінар соціальних педагогів, який провела Мар’яна Волощук, практичний психолог Тисменицької школи.   
Метою семінару було розкриття змісту та особливостей роботи  соціального педагога ЗЗСО в умовах Нової української школи. 

Детальніше...

Детальніше...12 квітня 2018 року вчителі математики закладів загальної середньої освіти району під керівництвом Оксани Березової, методиста районного методичного кабінету відділу освіти та Світлани Данилюк, керівника методичного об’єднання, зібралися на черговий семінар-практикум у Підлузькій ЗОШ І-ІІ ступенів. 

Детальніше...

Детальніше...13 квітня 2018 року на базі Рошнівського навчально-виховного комплексу відбувся збір активу закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів з питань військово-патріотичного виховання.

Детальніше...

Детальніше...12 квітня 2018 року відбувся форум лідерів учнівського самоврядування Тисмениччини, метою якого було підвести підсумки, проаналізувати здобутки та напрацювання, а також окреслити помилки та проблеми в роботі учнівського самоврядування  закладів загальної середньої освіти району.

Детальніше...

Детальніше...12 квітня 2018 року закладам загальної середньої освіти району було видано обладнання для забезпечення функціонування перших класів, що у новому навчальному році працюватимуть у форматі нового освітнього середовища.

Детальніше...

Детальніше...11 квітня 2018 року лідери учнівського самоврядування Тисмениччини побували у гостях в лідерів учнівського самоврядування Тлумацького району. 

Детальніше...

Детальніше...02, 05 та 10 квітня 2018 року на базі Івано-Франківського муніципального фізкультурно-оздоровчого комплексу відбулися матчі Ліги шкільних чемпіонів «Ураган» Сезон 2017-2018 рр.
Тисменицький район у Турнірі гідно презентувала команда Угринівського НВК у складі 10 осіб (наставник – вчитель фізичної культури Андрій Мельничук). В ході 2-х ігрових днів наші земляки вибороли вихід у фінал, де зустрілися з командою Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Детальніше...

Детальніше...Із щирою радістю і сердечним піднесенням вітаємо Вас зі світлим і радісним святом – Великоднем!
Нехай Свято Великодня стане для кожного початком нового життя — кращого та добрішого і принесе Вам злагоду, добробут, успішність та процвітання.
Нехай Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і веселі, як українські писанки. Хай малинові дзвони Великодня принесуть у Вашу оселю радість, віру, надію і любов.
 
Христос Воскрес! Воістину воскрес!
 
З повагою, 
колектив відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації і Тисменицької районної організації Профспілки працівників освіти і науки України
 
Детальніше...04 квітня 2018 року на базі Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів відбулося відкриття виставки «УПА – відповідь нескореного народу».

Детальніше...

В засобах масової інформації: в «Новинах» на телеканалі «Інтер» 28 березня 2018 року та інтернет-виданнях «Курс» і «Фіртка» за 01 та 02 квітня 2018 року розповсюджено інформацію про те, що поліцією розслідується кримінальне провадження щодо посадової особи, начальника відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації за розтрату та привласнення бюджетних коштів.
Тисменицьким відділом поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області надано офіційну інформацію про те, що жодних кримінальних проваджень щодо начальника відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації Шарабуряк С.І. не велося і не ведеться. Влада зацікавлена в тому, щоб громадяни отримували правдиву інформацію, а не ставали жертвами брехні та обману.

Детальніше...

Детальніше...03 квітня 2018 року проведено підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації.  

Детальніше...

Детальніше...Великий піст – це час роздумів та розважань кожної людини над власним життям, над великою жертвою Сина Божого, що заради Любові до нас пройшов тяжкий шлях на Голгофу.

Детальніше...

Детальніше...29 березня 2018 року Олег Олійник, голова обласної ради старшокласників Івано-Франківської області взяв участь у Всеукраїнській раді старшокласників, яка проходила у Києві під патронатом міністра освіти  і науки України Лілії Гриневич та Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби. 

Детальніше...

Детальніше...Правове виховання – виховна діяльність школи, сім'ї, правоохоронних органів, спрямована на формування правової свідомості та навичок і звичок правомірної поведінки школярів.

Детальніше...

Детальніше...Відповідно до Указу Президента України від 13.10.2015 року № 580/2015 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки» у період з березня по травень 2018 року відбуваються виїзди оперативної групи з питань військово-патріотичного виховання.

Детальніше...

Детальніше...Звичайний робочий день, четвер, 22 березня 2018 року. Учителі чекали на чергове засідання педагогічної ради, на якому як  і завжди мали розглядатися питання робочого плану школи. Зайшовши у кабінет, педагоги зрозуміли, що формат проведення  дещо інший. Святково прибраний кабінет, столи розкладені для роботи в групах. 

Детальніше...

Детальніше...29 березня 2018 року на базі Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів продовжився районний конкурс звітів учнівської творчості серед закладів загальної середньої освіти.

Детальніше...

Перегляди статей
255695