Детальніше...21 лютого 2018 року в закладах загальної середньої освіти Тисменицького району відбулися заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови. 

Детальніше...

Детальніше...21 лютого 2018 року на базі Ямницького навчально-виховного комплексу відбулися змагання з баскетболу серед закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (категорія – дівчата).

Детальніше...

Детальніше...На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 06 лютого 2018 року № 1/9-79  «Про вибір і замовлення підручників для 5 класів» здійснено вибір і замовлення підручників для 5 класів закладів загальної середньої освіти Тисменицького району.
Вкладення:
ФайлОписРозмір файла:
Скачати цей файл (Замовлення підручників 5 клас.pdf)Замовлення підручників 5 клас.pdf 4217 Кб

Детальніше...

Детальніше...Під егідою Ради Європи в Україні реалізується спільний українсько-швейцарський проект «Розвиток громадянських компетентностей в Україні», покликаний засобами освіти сприяти становленню справжньої демократії в нашій державі. В рамках цього проекту на базі Черніївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар – тренінг для вчителів суспільствознавчих дисциплін «Освіта для демократичного громадянства у шкільній  практиці». 

Детальніше...

Детальніше...18 лютого 2017 року на базі Ямницького навчально-виховного комплексу відбулося урочисте відкриття та перші матчі ІІ етапу районного шкільного турніру з футзалу «Кубок «Ураган».
Вкладення:
ФайлОписРозмір файла:
Скачати цей файл (II етап - Тисменицький район.xls)II етап - Тисменицький район.xls 421 Кб

Детальніше...

Детальніше...14 лютого 2018 року практичні психологи закладів загальної  середньої освіти Тисменицького району під керівництвом практичного психолога Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів  з поглибленим вивченням окремих предметів Мар’яни Волощук здійснили надзвичайно цікаву та приємну поїздку до Коломиї. 

Детальніше...

Детальніше...17 лютого 2018 року на базі Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів відбувся ІІ (районний) етап обласної учнівської олімпіади «Як ти знаєш Біблію?» серед учнів 5-11 класів та обласного конкурсу учнівських творів на морально-етичну тематику «Бог-Україна-Родина і я» серед учнів 10-11 класів.

Детальніше...

Детальніше...Нещодавно у Підпечерівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася педагогічна практика слухачів курсів учителів початкових класів «Готовність вчителів початкової школи до впровадження змін і підходів у Новій українській школі».

Детальніше...

Детальніше...14 лютого 2018 року на базі відділу освіти під керівництвом голови районного комітету Профспілки працівників освіти Івана Когуча відбулася нарада керівників профспілкових комітетів закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Тисменицького району та Ямницької ОТГ.

Детальніше...

Детальніше...14 лютого 2018 року відбулися перші змагання в контексті ХІІІ Спартакіади школярів Тисменицького району.
Цього дня у 2-х зонах боролися за вихід у фінал команди закладів загальної середньої освіти (категорія – юнаки):

Детальніше...

Детальніше...07 лютого 2018 року учні Старолисецької школи відвідали виставку дитячих робіт із дизайну, образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «За світлом Різдвяної зорі» в м. Івано-Франківську. Захід проводився з метою збереження та популяризації національних традицій, обрядів та звичаїв святкування Різдва Христового в Україні.

Детальніше...

Детальніше...З метою підготовки педагогів до роботи за новим Державним стандартом початкової освіти на базі відділу освіти методист районного методичного кабінету відділу освіти Світлана Вінтоняк провела інструктивно-методичну нараду учителів, які  навчатимуть першокласників у 2018-2019 навчальному році.

Детальніше...

Детальніше...08 лютого 2018 року на базі Тисменицької спеціалізованої школи було проведено чергове засідання Тисменицької районної Школи лідерів. В рамках даного засідання та проекту Тисменицького шкільного парламенту «Не поспішай! Збережи  життя!» учні провели профілактичну акцію «Життя дорожче за швидкість!» щоб ще раз нагадати водіям транспортних засобів до чого може призвести перевищення безпечної швидкості руху та неувага за кермом, привернути їх увагу до проблем сьогодення у сфері безпеки дорожнього руху. 

Детальніше...

Детальніше...06-07 лютого 2018 року учні 8 та 11 класу Старокривотульської ЗОШ І-ІІІ ступенів побували в обласному центрі, де мали цікаву й змістовну програму корисного дозвілля. У мандрівці їх супроводжували класні керівники Любов Брезіцька, Марія Богак та заступник директора з виховної роботи Марія Гавадзин.

Детальніше...

06-07 лютого 2018 року учні 8 та 11 класу Старокривотульської ЗОШ І-ІІІ ступенів побували в обласному центрі, де мали цікаву й змістовну програму корисного дозвілля. У мандрівці їх супроводжували класні керівники Любов Брезіцька, Марія Богак та заступник директора з виховної роботи Марія Гавадзин.

Детальніше...

Детальніше...У І (районному) етапі конкурсу з образотворчого мистецтва, проведеного з ініціативи Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, приймали участь учні закладів загальної середньої освіти за двома віковими групами: середня (11-14 років), старша (15-17 років).

Детальніше...

Детальніше...Обдарованість дитини... Що це таке? Можливо це своєрідна іскра Божа, яку треба відшукати в її душі і допомогти не тільки не згаснути, а спалахнути полум’ям. Завдання сьогоднішньої школи і вчителя  — допомогти розгорітися полум’ю, достукатися до серця  учня, розвинути його здібності, підготувати ґрунт для того, щоб ці здібності було реалізовано.
Ці завдання  реалізовують вчителі суспільствознавчих дисциплін нашого району, які готували учнів до ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії та правознавства.

Детальніше...

Детальніше...03-04 лютого 2018 року на базі Ямницького навчально-виховного комплексу відбулися матчі І етапу районного шкільного турніру з футзалу «Кубок «Ураган».
Вкладення:
ФайлОписРозмір файла:
Скачати цей файл (Тисменицький район - Ураган - 1.xls)Тисменицький район - Ураган - 1.xls 238 Кб

Детальніше...

Детальніше...01 лютого 2018 року на базі Угринівського навчально-виховного комплексу відбулася управлінська практика для керівників закладів загальної середньої освіти області. 

Детальніше...

Детальніше...27-28 січня 2018 року на базі Ямницького навчально-виховного комплексу відбулися матчі І етапу районного шкільного турніру з футзалу «Кубок «Ураган».
Вкладення:
ФайлОписРозмір файла:
Скачати цей файл (Тисменицький район - Ураган - 1 (1-2).xls)Тисменицький район - Ураган - 1 (1-2).xls 237 Кб

Детальніше...

Детальніше...26 січня 2018 року на базі відділу освіти районної державної адміністрації відбулася нарада з керівниками закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти району.
Вкладення:
ФайлОписРозмір файла:
Скачати цей файл (Протокол наради січень 2018 (1).doc)Протокол наради січень 2018 (1).doc 76 Кб

Детальніше...

Перегляди статей
212301