b_301_301_16777215_00_images_Talanovyti_dity.JPGТрадиційною стала зустріч керівництва Тисменицького району із обдарованою учнівською молоддю та її наставниками: «Ми – надія твоя, Україно!». Цьогоріч свято відбулося 25 травня у Народному домі м.Тисмениця.
Голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк та голова Тисменицької районної ради Роман Крутий привітали освітянську родину із щедрими ужинками, подякували дітям за успіхи у навчанні, учителям – за відмінні результати протягом року та запевнили, що і надалі підтримуватимуть талановиту юнь краю. 
Вже традиційно церемонію нагородження відкривають лауреати районної премії «Обдаровані діти Тисмениччини». Це найвища у районі відзнака, що присуджується за рішенням районної ради для підтримки обдарованої учнівської молоді, яка проживає та навчається у районі. Незмінні три номінації «Учень року», «Спортсмен року» та «Творча особистість року» віднайшли своїх володарів.
Цьогорічними обранцями стали: 
Максим Клюба – у номінації «Учень року». Максим навчається у 9 класі Вільшаницької школи та є переможцем III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики та екології, ІІІ та ІV етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. 
Мар’ян Івасик – у номінації «Спортсмен року». Мар'ян є вихованцем Тисменицької дитячо-юнацької спортивної школи, учнем Підпечерівської школи, чемпіоном України зі спортивного орієнтування та чемпіоном обласних спортивних ігор школярів зі спортивного орієнтування.
Мар’ян Лобур – у номінації «Творча особистість року». Мар’ян є учасником студії спортивно-бального танцю «Star Dance», переможцем обласних, всеукраїнських, міжнародних фестивалів та конкурсів.
Нагороди отримали й наставники цьогорічних лауреатів Галина Татарин – вчитель біології, екології та хімії Вільшаницької школи, учитель-методист, заслужений вчитель України; Василь Фодчук – тренер Тисменицької дитячо-юнацької спортивної школи; Микола Старчук – тренер-викладач, президент ГОКСТ «Star Dance».
Урочисто нагороджували переможців олімпіад, конкурсів, фестивалів, спортивних змагань та їх наставників відзнаками із заохочувальним грошовим доповненням голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, голова Тисменицької районної ради Роман Крутий, заступник голови Тисменицької РДА Степан Мандибур та заступник голови Тисменицької районної ради Ігор Федоришин. 
Загалом 85 тисяч гривень із Тисменицького районного бюджету виділено цьогоріч для нагородження обдарованої учнівської молоді та їх наставників.
Церемонія нагородження чергувалася концертними номерами, які підготували для талановитої молоді району та педагогів юні музиканти, танцюристи і вокалісти.
 

 

Календар України

Перегляди статей
274016