Нещодавно відбувся обласний конкурс на кращу методичну розробку «Педагогічна знахідка». Ось уже другий рік поспіль педагоги Тисмениччини виборюють перше місце.
У 2015 році перемогу здобула учитель-філолог з Майданського НВК Мартинців Людмила Петрівна за власну методичну розробку «Лінгвістична інтерпретація флоросимволів Кобзаря Т.Г. Шевченка».  
2016 рік став визначальним для словесника із Загвіздянської школи І-ІІІ ступенів Гордюк Світлани Юріївни, яка продемонструвала належну науково-методичну підготовку, ерудицію, комунікативні здібності, високий рівень використання технічних засобів навчання, орієнтацію на розвиток пізнавальних і творчих здібностей вихованців. 
Її власна методична розробка «Історико-духовна спадщина Івано-Франківщини» стане у пригоді  вчителям, працівникам позашкільних навчальних закладів, вихователям, батькам та буде мати вагомий вплив на формування ціннісної позиції школярів щодо патріотизму, любові до Батьківщини, поваги до її історії, культури та історико-духовних пам’яток. 
 
 

Календар України

Перегляди статей
274007