b_250_161_16777215_00_images_Start_Uraganu.jpg18 лютого 2017 року на базі Ямницького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» відбулося урочисте відкриття та 1 тур групового етапу районного шкільного турніру з футзалу на Кубок НФК «Ураган».
Цей потужний спортивний турнір уже вдруге проводиться на теренах Тисмениччини. Цьогоріч свою майстерність у футзалі вирішили продемонструвати команди із 16 загальноосвітніх навчальних закладів.
Урочиста церемонія відкриття Турніру відбулася за участі юних футзалістів, їхніх наставників, представників відділу освіти та НФК «Ураган». Чудову мистецьку програму презентували учні Ямницького НВК.
Напружені футзальні баталії розгорнулися між командами Братковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів, Угринівського НВК та Одаївської ЗОШ І-ІІ ступенів.
Як результат до ¼ фіналу із цієї групи вийшли Тисмениця і Братківці. Наступні змагання, що визначать 2 чергових учасників чвертьфінальних змагань, відбудуться у суботу, 25 лютого 2017 року. 
 
 
Вкладення:
ФайлОписРозмір файла:
Скачати цей файл (Тисменицький район - Ураган - 1 тур.xls)Тисменицький район - Ураган - 1 тур.xls 246 Кб
Перегляди статей
197818