Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/ssi140/rvotsm.if.ua/images/Den Geroiv Nebesnoi Sotni
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Den Geroiv Nebesnoi Sotni
b_250_137_16777215_00_images_Den_Geroiv_Nebesnoi_Sotni.jpg20 лютого 2017 року у загальноосвітніх навчальних закладах району відбулися тематичні заходи, присвячені вшануванню світлої пам’яті Борців за демократію та справедливість – Героїв Небесної Сотні.
Загальношкільні лінійки («Революція Гідності», «З кров’ю перемішана сльоза. Майдан» зібрали учнів та педагогів для спільної молитви за Героїв сьогодення – Захисників нашої Вітчизни.
Цього дня перші уроки в школах розпочато виконанням Державного Гімну України та хвилиною мовчання за всіма хто, віддав своє життя за вільну Україну.
Виховні години та уроки мужності («Герої не вмирають, Вони живуть вічно!», «Боротьба за українські права триває й досі…») були спрямовані на формування в учнів патріотичного світогляду та об’єктивного знання історії рідного народу.
Цікавими для школярів були відвідини могили Героя Небесної Сотні Романа Гурика та Музею Небесної Сотні, що в м. Івано-Франківськ.  
Пам’ятаючи подвиг наших Героїв ми демонструємо не лише свою патріотичну позицію, але й закладаємо основу для нашого світлого майбуття.   
 
{gallery}Den Geroiv Nebesnoi Sotni{/gallery}
 

Календар України

Перегляди статей
268588