b_250_148_16777215_00_images_Zasidannya_MO_VOM.jpg22 лютого 2017 року відбулося засідання районного методоб’єднання учителів образотворчого мистецтва Тисменицького району на тему «Використання форм роботи на уроках образотворчого мистецтва, спрямованих на художньо-естетичний розвиток учнів».
Даний семінар проходив у Галереї «Бастіон» м. Івано-Франківськ, у затишній Подарунковій хатинці, де троє чарівних майстринь: Мар’яна та дві Олі провели майстер-клас з техніки декупажу.
Під час майстер-класу педагоги опрацювали та ознайомилися із технікою виконання декупажу. Цей сучасний вид декорування, тобто надання різноманітним поверхням нового виду, який створює на поверхні ефект розпису. Його основи дуже прості – це свого роду аплікація, яка робиться з декупажних карт, спеціальних або звичайних серветок з красивими зображеннями. 
Учасники семінару працювали  як учні у школі,  обмінювались своїми враженнями та доповнювали роботи один одного прекрасними творчими ідеями. На завершення педагоги поділились своїми враженнями і проаналізували, що техніка декупажу досить проста, але для умілого користування нею учням необхідно володіти певними навичками, бути посидючими та терплячими.
 

Календар України

Перегляди статей
268592