b_250_125_16777215_00_images_Poshuk_molodyh_talantiv.jpgЗ метою пошуку обдарованих дітей, надання їм допомоги у подальшому професійному самовизначенню 01 березня 2017 року відбувся ІІ (районний) етап учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва. У ньому взяли участь 49 учнів 7-9 класів навчальних закладів Тисменицького району.
Тема олімпіади визначена з патріотичним змістом «Люби і знай свій рідний край». 
Завдання ІІ (районного) етапу учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва юні художники виконували на форматі А-3, в кольорі, технікою за вибором учня. Використовували матеріали: акварель, гуаш, кольорові олівці, пастель.
Розглянувши та обговоривши виконані роботи, журі визначили переможців, які будуть нагороджені дипломами відділу освіти:
Дипломами I ступеня:
Капусняк Юлію Володимирівну, ученицю 7 класу  Драгомирчанської  загальноосвітньої школи  I-II ступенів Тисменицької районної ради;
Заячук  Наталію Іванівну, ученицю 9 класу  Марковецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад» Тисменицької районної ради;
Дипломами II ступеня:
Сем’янів Марію Юріївну, ученицю 7 класу Радчанської загальноосвітньої школи I-III ступенів Тисменицької районної ради;
Василик Софію Романівну, ученицю 7 класу Тисменицької спеціалізованої школи I-III ступенів з поглибленим вивчення окремих предметів Тисменицької районної ради;
Вінницьку Юлію Олегівну, ученицю 7 класу Ямницького   навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад» Тисменицької районної ради;
Литвин Софію Михайлівну, ученицю 7 класу Рошнівського  навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад» Тисменицької районної ради;
Кондратів Тамару Володимирівну, ученицю 9 класу Радчанської  загальноосвітньої школи I-III ступенів Тисменицької районної ради;
Предко Оксану Миколаївну, ученицю 9 класу Чорнолізької загальноосвітньої школи I-III ступенів Тисменицької районної ради;
Деренько Соломію Дмитрівну, ученицю 9 класу Драгомирчанської загальноосвітньої школи I-II ступенів Тисменицької районної ради;
Дипломами III ступеня:
Худяк Валентину Василівну, ученицю 7 класу Узинської загальноосвітньої школи I-II ступенів Тисменицької районної ради;
Гураль Інну Григорівну, ученицю 7 класу Липівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Тисменицької районної ради;
Пшепінду Романа  Васильовича, учня 7 класу Підпечерівської  загальноосвітньої школи I-III ступенів Тисменицької районної ради;
Гутака Владислава Івановича, учня 7 класу Старолисецької загальноосвітньої школи I-III ступенів Тисменицької районної ради;
Іванків Тетяну Тарасівну, ученицю 7 класу Угринівської загальноосвітньої школи I-II ступенів Тисменицької районної ради;
Танчин Діану Ігорівну, ученицю 7 класу Стебницької загальноосвітньої школи I-II ступенів Тисменицької районної ради;
Терновецьку Вікторію Миколаївну, ученицю 7 класу Чорнолізької загальноосвітньої школи I-III ступенів Тисменицької районної ради;
Мінтяник Божену Василівну, ученицю 9 класу Стриганецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-II ступенів – дошкільний навчальний заклад» Тисменицької районної ради;
Феденько Катерину Василівну, ученицю 9 класу Старолисецької загальноосвітньої школи I-III ступенів Тисменицької районної ради;
Лаврук Анну Василівну, ученицю 9 класу  Старокривотульської загальноосвітньої школи I-III ступенів Тисменицької районної ради;
Кіндрат Ірину Василівну, ученицю 9 класу Черніївської загальноосвітньої школи I-III ступенів Тисменицької районної ради;
Пронюк Уляну Іванівну, ученицю 9 класу Підпечерівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Тисменицької районної ради.
Кращі із переможців будуть захищати наш район на обласному етапі олімпіади, який відбудеться 24 березня 2017 року в м. Коломия на базі Коломийського педагогічного коледжу Івано-Франківської обласної ради. 
Тож успіху Вам і перемоги!
 
 
 
Перегляди статей
197831