b_250_166_16777215_00_images_Tyzden_inozemnyh_mov.JPGТрадиційним є проведення у Новокривотульській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів предметних тижнів. Метою такого заходу є розвиток пізнавальних інтересів учнів, підвищення рівня знань кожного з відповідного предмету. З 20 по 25 лютого 2017 року в школі проходив тиждень іноземної мови.
Піднесено і святково лунали із шкільної сцени у понеділок слова про необхідність вивчення німецької мови у наш час. Старшокласниками було виконано багато пісень іноземною мовою, продекламовано вірші відомого німецького поета Генріха Гейне.
Учні початкової школи щиро та невимушено показували свій талант у піснях, віршованих рядках та літературно-музичній композиції «Ходить гарбуз по городу». У середу, як висловилась заступник директора Надія Голинська, ми заочно відвідали театр, подивившись постановку казки «Колобок», яку підготувала вчитель німецької мови Надія Брезіцька. У четвер було проведено КВК між старшокласниками, який вкотре показав, що інтелектуальні ігри дітям подобаються найбільше. І учасники, і уболівальники були активними в конкурсах, які показали знання учнів краєзнавчого матеріалу про Німеччину, володіння мовою, граматикою та лексикою предмету. 
Дирекцією школи, вчителями та учнями дана висока оцінка проведення тижня іноземної мови.
 
 
Перегляди статей
197817