Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/ssi140/rvotsm.if.ua/images/Tyzden inozemnyh mov
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Tyzden inozemnyh mov
b_250_166_16777215_00_images_Tyzden_inozemnyh_mov.JPGТрадиційним є проведення у Новокривотульській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів предметних тижнів. Метою такого заходу є розвиток пізнавальних інтересів учнів, підвищення рівня знань кожного з відповідного предмету. З 20 по 25 лютого 2017 року в школі проходив тиждень іноземної мови.
Піднесено і святково лунали із шкільної сцени у понеділок слова про необхідність вивчення німецької мови у наш час. Старшокласниками було виконано багато пісень іноземною мовою, продекламовано вірші відомого німецького поета Генріха Гейне.
Учні початкової школи щиро та невимушено показували свій талант у піснях, віршованих рядках та літературно-музичній композиції «Ходить гарбуз по городу». У середу, як висловилась заступник директора Надія Голинська, ми заочно відвідали театр, подивившись постановку казки «Колобок», яку підготувала вчитель німецької мови Надія Брезіцька. У четвер було проведено КВК між старшокласниками, який вкотре показав, що інтелектуальні ігри дітям подобаються найбільше. І учасники, і уболівальники були активними в конкурсах, які показали знання учнів краєзнавчого матеріалу про Німеччину, володіння мовою, граматикою та лексикою предмету. 
Дирекцією школи, вчителями та учнями дана висока оцінка проведення тижня іноземної мови.
 
{gallery}Tyzden inozemnyh mov{/gallery}
 

Календар України

Перегляди статей
268591