Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/ssi140/rvotsm.if.ua/images/Patriarh Yosyf Slipiy
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Patriarh Yosyf Slipiy
b_250_141_16777215_00_images_Patriarh_Yosyf_Slipiy.jpgТакою була тема конференцій, що відбулися нещодавно на базі Тязівської ЗОШ І-ІІ ступенів та Ямницького НВК. Ініціаторами проведення таких пам’ятних заходів стали представники місцевого духовенства – о. Орест Смицнюк, отець-декан Богдан Курилів, парох с. Ямниця та о. Дмитро Кубацький, парох с. Тязів.
Учні та педагоги цих загальноосвітніх навчальних закладів мали можливість поговорити про одну з визначних постатей української історії, історії української Церкви. Патріарху Йосифу Сліпому не довелось жити і працювати в незалежній самостійній українській державі, але весь свій трудовий шлях він присвятив боротьбі за неї. І в тому, що вона відбулася, немала його заслуга. 
Друкуючи книги, будуючи Храми, закладаючи університет, Патріарх вчив нас бути освіченими, духовно багатими, понад усе любити Україну і бути корисним їй.
Йосип Сліпий був натхненним ученим, священиком і єпископом, мучеником та борцем. І безумовно – великим Українцем.
 
{gallery}Patriarh Yosyf Slipiy{/gallery}

Календар України

Перегляди статей
268589