b_250_188_16777215_00_images_Vid_Tysmenyci_do_Galycha.JPG07 березня 2017 року в рамках проекту «Лідери, єднаймо Україну!»  відбулася дружня зустріч лідерів учнівського самоврядування Тисменицького та Галицького районів, завданням якої була передача символічного полотна даного проекту з вишитими символами районів.
Галичани вітали щирими словами та побажаннями. На згадку про дану зустріч учні Галицького району подарували друзям з Тисмениччини сувеніри та пригостили їх солодкими гостинцями. 
Тисменичани також підготували для галицьких лідерів щирі вітальні слова та пісенний подарунок у виконанні учнів Угринівського НВК. Після зустрічі діти мали можливість відвідати «Музей історії давнього Галича», храм Святого Пантелеймона ХІІ століття, а також спробувати води із Княжого джерела.
Учасники заходу висловлюють щиру вдячність відділу освіти районної державної адміністрації, Угринівського навчально-виховного комплексу і Тисменицького районного будинку дитячої та юнацької творчості за створення належних умов для проведення цієї зустрічі.
 
Перегляди статей
197821