b_250_159_16777215_00_images_Aukcion_istirykiv.JPGСучасна освіта неможлива без упровадження інноваційних форм і методів, які роблять педагогічний процес більш якісним, а, отже, і більш продуктивним. Основою інноваційної педагогіки є твердження, що людина саморозвивається, якщо все пропускає через самоусвідомлення і свою душу. Тому важливо домогтися розуміння кожним педагогом, що засвоєння і використання сучасних методів навчання здійснюється в режимі саморозвитку педагога. А головним результатом цього процесу є його здатність до побудови власної педагогічної діяльності.
16 березня 2017 року на базі Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів проведено «Аукціон педагогічних ідей» для вчителів історії.
Метою даного аукціону було: розширити і поглибити знання педагогів з певних інноваційних технологій, удосконалити педагогічну майстерність, ознайомити з передовим педагогічним досвідом вчителів району, з педагогами-новаторами. 
У рамках його роботи вчителі, які атестуються, демонстрували свій фаховий рівень, творчість, надбання, обмінювались досвідом, педагогічними знахідками Даний захід стимулює вчителів до самовдосконалення та творчого зростання.
В аукціоні брали участь як досвідчені, творчі вчителі району так і молоді. Педагоги презентували власні напрацювання з актуальних питань методики організації навчально-виховного процесу. Вчителі Світлана Білоус (Єзупільський НВК), Галина Волосянко (Лисецький НВК), Марія Островська (Тисменицька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів), поділилися з колегами досвідом формування громадянських компететностей учнів, ознайомили колег із своїми педагогічними ідеями удосконалення уроку як теоретичного, так і практичного спрямування. 
Зацікавив педагогів і практичний досвід вчителів Віри Дідух (Лисецький НВК), Ганни Шенюк (Вільшаницька ЗОШ І-ІІІ ступенів), Оксани Федорків (Черніївська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Галини Аннюк (Загвіздянська ЗОШ І-ІІІ ступенів) із впровадження елементів інтерактиного навчання на уроках суспільствознавчих дисциплін.
Ефективною була робота вчителя Лілії Котяш (Підліська ЗОШ І-ІІІ ступенів), яка презентувала систему роботи з обдарованими дітьми. Педагоги ще раз довели і переконали учасників Аукціону в тому, що саме використання сучасних освітніх технологій дає змогу виховати ініціативну особистість з високим рівнем творчості, отже, навчати дітей сьогодні не так, як вчора.  
Підсумувала роботу Аукціону педагогічних ідей методист районного методичного кабінету відділу освіти Світлана Мазак, яка наголосила на тому, що «навчитися вчитися і навчити навчатися» має стати педагогічною метою  кожного педагога. 
І, хоча справжніх торгів на вчительському аукціоні не було, ідеї освітян заслуговують гарної оцінки.
 

 

Календар України

Перегляди статей
268590