b_301_301_16777215_00_images_Oblasniy_seminar_trudovykiv.jpgСеред великої кількості предметів, які  викладають сьогодні у школі, значне місце займають технології. Адже саме ці уроки готують сучасного школяра до дорослого життя. 10 травня 2017 року на базі Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся обласний семінар керівників методичних об'єднань учителів трудового навчання (технічні види праці) на тему «Організаційно-методичний супровід змістових ліній Державного стандарту освітньої галузі «Технології».
Мета семінару – підвищити рівень компетентності керівників методичних об'єднань в усвідомленні завдань і змісту Державного стандарту освітньої галузі «Технології» та їх реалізації в навчально-виховному процесі.
Зустрів учасників обласного семінару директор школи Володимир Пронюк. Він презентував присутнім навчальний заклад, ознайомив з організацією навчально-виховного процесу та з пріоритетними напрямками діяльності педагогічного колективу.
Методист Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Володимир Гащак презентував учасникам семінару оновлену програму з трудового навчання для 5-9 класів. В оновленій програмі трудове навчання в 5-9 класах будується на практичній діяльності учнів. На кожному уроці має бути практична робота. Її зміст визначається вчителем самостійно залежно від теми уроку та виду робіт, що виконуватимуться під час уроку.
Результатом діяльності учнів при вивченні кожного блока обов'язкової для складової програми модуля має бути виріб, а будь-якого варіативного модуля – проект.
Свій досвід роботи представив вчитель трудового навчання, вчитель-методист Ярослав Полетка. Для гостей був проведений екскурс у майстерні школи, продемонстровані робочі місця дітей, роботу кожного станка та його оснащення, виставку учнівських робіт.Тематика виробів найрізноманітніша.  Від декоративних робіт до виробів побутового характеру. Ярослав Михайлович привчає дітей до ручної роботи. У творчій кімнаті зібрана виставка з величезної кількості виробів. Тут і вишиті картини, і вироби з дерева.
Завершився семінар круглим столом, на якому обговорили окремі питання розвитку технологічної освіти.
Захід пройшов, як насичена, плідна, творча зустріч керівників методичних об'єднань учителів трудового навчання Івано-Франківської області.
 

Календар України

Перегляди статей
276668