Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/ssi140/public_html/images/Den Evropy
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Den Evropy
b_301_301_16777215_00_images_Den_Evropy.JPGДень Європи – свято євроінтеграції та популяризації європейських цінностей та ідеалів. Учні та педагоги району долучилися до відзначення цієї символічної події, що згуртовує усіх прихильників євро-української єдності.
Тематичні заходи охопили широку аудиторію учасників і були спрямовані на формування різнопланових уявлень про Європейський Союз:
- виховні бесіди («Європейський вибір України», «Об’єднана Європа: єдність у різноманітті»);
- інформаційні години та години класного керівника («ЄС: переваги та проблеми спільного життя», «Як об’єднувалася Європа: історія становлення інституцій ЄС»);
- виставки літератури та малюнків («Євроінтеграція та Україна», «ЄС: спільна праця в ім’я загального блага»);
- круглі столи і дискусії («Вступ до ЄС: за і проти», «Безвізовий режим з ЄС: реалії та перспективи»);
- спортивні змагання і творчі конкурси («День Європи – свято миру і демократії», «Разом – до євростандартів»).
Європейський вибір України – доведений факт, про що свідчить введення безвізового режиму з Європейським Союзом. Ми маємо давній історичний зв’язок з Європою, оскільки наші цінності, як і європейські, мають глибокий демократичний, національний, державницький підтекст. 
 
{gallery}Den Evropy{/gallery}
 

Календар України

Перегляди статей
276670