b_301_301_16777215_00_images_Litniy_vidpochynok-2017.JPG18 травня 2017 року в актовій залі відділу освіти Тисменицької РДА відбулась нарада з начальниками пришкільних відпочинкових та мовних таборів на тему «Забезпечення у районі організованого відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2017 року».
На даній нараді обговорювались організаційні питання щодо роботи таборів відпочинку та основні вимоги, яких необхідно дотримуватись для успішного початку їх діяльності.
Головний спеціаліст відділу Світлана Богак звернула увагу на нормативно-правову базу з даного питання, перелік документації та режим роботи пришкільних відпочинкових та мовних таборів, довела до відома інформацію про обов’язковість проведення інструктажів із питань охорони праці з працівниками табору та безпеки життя і здоров’я дітей із записами у відповідних журналах.
Головний спеціаліст відділу Державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в Тисменицькому районі Лариса Яцкова ознайомила присутніх із основними питаннями, яких необхідно дотримуватися при роботі пришкільних відпочинкових та мовних таборів, а саме: якісне водопостачання та вчасне каналізування закладу, проведення дератизаційних та дезінсекційних заходів, наявність умов для дотримання гігієни дітей, медичне забезпечення закладу, наявність запасу миючих та дезінфікуючих засобів, проведення санітарно-освітньої роботи щодо профілактики кишкових отруєнь.
Провідний інспектор Тисменицького районного відділу  управління державної служби надзвичайних ситуацій Інна Гуріненко нагадала присутнім про дотримання вимог безпеки при організації відпочинку дітей, стану протипожежного і техногенного захисту пришкільних таборів, про проведення з працівниками та дітьми інструктажів з пожежної безпеки із підписами у відповідних журналах, про негативні наслідки при використанні засобів протипожежного захисту і зв’язку, обладнання та інвентарю не за призначенням.
Влітку на території Тисменицького району буде відкрито 34 пришкільних відпочинкових табори на базі загальноосвітніх навчальних закладів, 9 мовних таборів та 1 наметове містечко на базі Міжнародного оздоровчого центру в с. Рибне. Табори працюватимуть з 30 травня по 23  червня 2017 року. Прогнозована кількість дітей, охоплених літнім відпочинком – 2650 осіб. 
 

Календар України

Перегляди статей
276672