Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/ssi140/rvotsm.if.ua/images/Vidpochynok-2017
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Vidpochynok-2017
b_250_147_16777215_00_images_Start_vidpochynkovoi_kampanii-2017.jpg30 травня 2017 року  відбулося урочисте відкриття пришкільних відпочинкових таборів з денним перебуванням на базі 34 навчальних закладів району. 2000 дітей шкільного віку з 30 травня по 12 червня 2017 року будуть охоплені послугами відпочинку в районі.
Першочергово відпочинком та оздоровленням буде охоплено дітей пільгових категорій (діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, діти з особливими освітніми потребами, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти із сімей, переміщених з тимчасово окупованих територій, діти воїнів АТО), а також діти, що належать до «групи ризику».
З метою подолання мовних бар’єрів, підготовки молодого покоління до викликів ХХІ століття, популяризації волонтерського руху в Україні передбачено відкриття 9 мовних таборів на базі Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів, Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Лисецького НВК, Марковецького НВК, Підпечерівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Угринівського НВК, Старокривотульської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Стриганецького НВК, Старолисецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, в яких буде охоплено відпочинковими послугами 350 дітей. 
Варто відзначити, що в ході реалізації проекту «Go Camp 2017» у рамках співпраці з громадською організацією «Глобал Офіс» отримали перемогу 3 загальноосвітні навчальні заклади (Стриганецький НВК, Клубовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Угринівський НВК), на базі яких будуть працювати пришкільні табори з поглибленим вивченням англійської мови за участю волонтерів-іноземців з англомовних таборів, що готові ділитися з дітьми своїми здобутками, досвідом і культурою. 
З метою виховання шанобливого ставлення до історії, культурної спадщини та природи рідного краю заплановано якнайбільше залучити дітей до змістовних екскурсій та походів. Попереду на учнівську молодь чекає багато цікавих заходів та змістовно проведених літніх канікул.
 
{gallery}Vidpochynok-2017{/gallery}
Перегляди статей
155825