b_301_301_16777215_00_images_Obdarovani_dity-2017.jpg30 травня 2017 року в Народному домі м.Тисмениця зібралися талановита й успішна юнь Тисмениччини і їх наставники. Тут відбулося районне свято-зустріч з обдарованою учнівською молоддю «Ми – надія твоя, Україно!», в рамках якого голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк та голова Тисменицької районної ради Роман Крутий нагородили школярів і їх учителів за досягнення протягом року.
Вже стало доброю традицією на Тисмениччині по завершенні навчального року відзначати учнівську молодь, яка наполегливо працювала й показала значні результати у своїх знаннях і вміннях не тільки на районному, але й на обласному, всеукраїнському та міжнародному рівнях. Переможці олімпіад з навчальних дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, різноманітних конкурсів, виставок, творчих фестивалів, спортивних змагань, їх учителі, викладачі, вихователі, тренери отримували заслужені відзнаки та грошові заохочення за цьогорічні щедрі ужинки, зібрані завдяки таланту, праці, вірі в себе і цілеспрямованості. 
Найвищу у районі відзнаку для обдарованих дітей Тисмениччини цьогоріч присудили у номінаціях: «Учень року» Мар’яні Перчик із с. Ямниця, «Спортсмен року» Назарію Данилюку із с. Клубівці, «Творча особистість року» Вероніці-Анастасії Дудій із с. Підпечери. Кращі з кращих отримали диплом і нагрудний знак лауреата та суттєву фінансову винагороду в сумі 10 тисяч гривень. За підготовку переможців премії відзначено й педагогів: по п’ять тисяч гривень отримали учитель української мови та літератури Ямницького навчально-виховного комплексу Надія Перчик, тренер-викладач Тисменицької ДЮСШ Віталій Савчук, керівник з вокалу Ольга Івасюк. Володар премії дякували керівництву району, тим, хто їх підтримував, і обіцяли не зупинятися на досягнутому. 
Іван Семанюк, Роман Крутий, заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур і заступник голови Тисменицької районної ради Ігор Федоришин нагороджували обдарованих дітей, їх педагогів спільними грамотами і подяками голів районної державної адміністрації та районної ради, вручали інші пам’ятні відзнаки обласного та районного рівнів. Загалом, 84 учні та 65 учителів запрошували на сцену для нагородження.
Підсилювали святкову атмосферу пісенні та танцювальний виступи переможців премії «Обдаровані діти Тисмениччини»: Анастасії Боднарчук (2014), Мар’яна Лобура (2016), Вероніки-Анастасії Дудій (2017), музичну композицію подарувала одна із нагороджених Марина Берсіна. 
 

Календар України

Перегляди статей
276689