b_301_301_16777215_00_images_MDZD-2017.jpgУ перший літній день в Україні, як у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей.
З цієї нагоди Тисменицький районний центр зайнятості спільно з структурними підрозділами Тисменицької районної державної адміністрації: відділами освіти, культури, службою у справах дітей за сприяння районної держадміністрації та районної ради на шкільному подвір’ї Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивчення окремих предметів провели профорієнтаційний інтерактивний дитячий захід «Майстерня професій».
Юних тисменичан привітали заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур та директор Тисменицького районного центру зайнятості Петро Данилюк. Керівники подякували школярам за успіхи у навчанні та побажали добре відпочити протягом канікул, а сьогодні – навчитися чогось нового та придивитися до представлених професій, адже колись з однією із них вони пов’яжуть своє життя.
Кухар, кравець, візажист, дизайнер, слюсар з ремонту автомобілів, пожежник, працівник сільського господарства цього дня ділилися досвідом із дітворою. Майбутні фахівці з цікавістю слухали про представлені на ринку праці професії, захоплено бралися за практичні вправи та ставали активними учасниками різних майстер-класів. Вони надавали першу домедичну допомогу, виготовляли ляльки-мотанки, пізнавали ази віражу, заповнювали формуляр чи брали інтерв’ю як справжні журналісти. Хлопці з надзвичайним задоволенням виконували роботу шевця та столяра, перевтілювалися у військових чи  поліцейських.
Охочі могли спробувати себе одразу у кількох професіях, за що в «Путівнику професій» отримували бали. Після короткого майстер-класу кожен роботодавець відзначив кращого номінанта, якому було вручено подарунок. Також подарунками відзначили учнів, які набрали найбільшу кількість балів. 
 

Календар України

Перегляди статей
276686