b_301_301_16777215_00_images_GO_camp-2017.jpgЗ 29 травня по 16 червня 2017 року на базі Стриганецького навчального виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» діяв відпочинковий англомовний табір «FRIENDSHIP».
Завдяки перемозі у проекті «GO camp» учням цього навчального закладу випала унікальна можливість провести 3 тижні з волонтером із США, поспілкуватися з носієм мови, покращити свої навички  володіння англійською мовою та просто насолодитися розвагами у літньому мовному таборі з користю.
Цим волонтером був громадянин Сполучених Штатів Америки, американець українського походження Олександр Пеленський, який став модератором роботи табору. 
Учні та педагоги Стриганецького НВК стали активними учасниками табірного життя. Впродовж відпочинкового періоду вони не тільки разом вдосконалювали своє знання англійської мови, але й реалізовували суспільно корисні проекти: «Здоровий спосіб життя», «Олімпійські цінності», «Читаємо разом», «Фотомайстерня».
Цікавими стали також і туристичні мандрівки за межі села, зокрема похід в ліс та виїзд на екскурсію в Княжий Галич. Учасники табору знайомилися з природою та історією рідного краю.
Час минув швидко, але як відзначають організатори табору «звичайно за 3 тижні неможливо оволодіти мовою, але хочеться вірити, що кожна дитина отримала той позитивний імпульс, який буде мотивувати її до вивчення англійської мови». А посприяла цьому зустріч з унікальною та неординарною людиною, яка надихнула усіх на продуктивну співпрацю.      
Тож очікуємо, що участь у проекті «GO camp» буде успішною й наступного року, а стриганецький досвід стане стимулом для інших навчальних закладів Тисмениччини долучатися до нових форм літнього відпочинку дітей. 
 
 

Календар України

Перегляди статей
276690