b_301_301_16777215_00_images_Sekciini-2017.JPGУ районі в період з 21 по 29 серпня 2017 року методисти районного методичного кабінету відділу освіти проводили серпневі предметно-циклові секції педагогічних працівників освітніх закладів Тисменицького району.
Засідання відбувались на базі відділу освіти, Тисменицької спеціалізованої загальноосвітньої школи та Тисменицького дошкільного навчального закладу. На методичні секції були запрошені учителі-предметники, педагоги-організатори, шкільні бібліотекарі, практичні психологи та соціальні педагоги, заступники директорів загальноосвітніх навчальних закладів, керівники шкільних методичних об’єднань учителів початкових класів та вихователів груп продовженого дня, працівники дошкільних та позашкільних освітніх установ району.
На секціях відбулось обговорення пріоритетних напрямів та шляхів розвитку освіти району в 2017-2018 навчальному році, зокрема:
- нових нормативно-правових документів Міністерства освіти і науки України щодо особливостей організації навчально-виховного процесу та викладання окремих навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах;
- нового Державного стандарту початкової загальної освіти;
- змісту та методів навчання відповідно до Концепції нової української школи;
- змін до навчальних програм з предметів для 5-9 класів, а також шляхів підготовки вчителя до реалізації оновленого змісту навчальних дисциплін;
- аналізу результатів олімпіад, конкурсів та ЗНО у 2017 році;
- змісту нових підручників з навчальних предметів для основної школи та їх можливості в реалізації інтегрованих способів методичного впливу.
У ході практичних занять учасники методичних засідань брали участь в
колективному пошуку оригінальних ідей щодо створення орієнтованої схеми календарно-тематичного планування, розробки алгоритму плану уроку та оцінювання навчальних досягнень учнів.
Значну увагу було приділено змісту, завданням та особливостям військово-патріотичного виховання учнівської молоді.
Обговорено також шляхи підвищення якості та ефективності діяльності
соціально-психологічних служб ЗНЗ та ДНЗ для повноцінного розвитку всіх учасників навчально-виховного процесу.
Підсумком роботи засідань стало прийняття рекомендацій.
 

Календар України

Перегляди статей
276698