b_301_301_16777215_00_images_Denb_Znanb_-_2017.jpgУ перший осінній день свої двері відчинили 43 загальноосвітні навчальні заклади району. Урочисті лінійки, святково прибрані школи, хвилюються учителі, учні, зворушені батьки. Віршики від наймолодших, пісні, слова вітань та побажання – першовересневі дійства проходили за звичним сценарієм. Привітати шкільну родину із Днем знань прийшли представники влади, духовенство, керівники підприємств, установ, організацій.
 
Голова районної державної адміністрації Іван Семанюк та голова районної ради Роман Крутий здійснили уросте відкриття Сілецького навчально-виховного комплексу, який став 15-им НВК у районі.
Перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Заник взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня знань у Лисецькому навчально-виховному комплексі. Заступник голови районної ради Ігор Федоришин розділив радість свята зі своїми земляками у с. Черніїв. Заступник голови районної державної адміністрації Степан Мандибур привітав учнів, вчителів та батьків Підлузької ЗОШ І-ІІ ступенів із подвійним святом – Днем знань та 20-літнім ювілеєм навчального закладу.
По завершенні святкових лінійок, що відбувалися на шкільному подвір’ї, усі вирушили до класів. Особливо пам’ятним він став для наймолодших учнів – першим кроком у країну знань.
Особливим цей день став для Старолисецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, оскільки відновлено підвіз дітей на навчання шкільним автобусом, який був припинено у зв’язку з мобілізацією транспортного засобу в АТО у 2014 році. Нещодавно 12 шкільних автобусів марки «ЕТАЛОН» на загальну суму 18 млн. 760 тис. грн.  були придбані за кошти освітньої субвенції з державного бюджету із залученням коштів обласного бюджету. Тож новий і якісний автобус сьогодні був переданий на службу людям.
 
Довідково 
Фактична мережа загальноосвітніх навчальних закладів Тисменицького району  на 2017-2018 навчальний рік:
- 908 першокласників;
- 276 одинадцятикласників;
- 8307 осіб – загальна чисельність учнів у 43 ЗНЗ.
 
 

Календар України

Перегляди статей
276700