b_250_167_16777215_00_images_Den_Vchytelya_-_2017.JPG28 вересня 2017 року у Народному домі м. Тисмениця відбулося святкування з нагоди Дня працівників освіти України.
Цей день освітяни розпочали святковим Богослужінням у церкві Святого Архистратига Михаїла м. Тисмениця. Отець-настоятель Роман Микієвич благословив вчителів на нові педагогічні звершення, а піднесеного настрою їм додав мелодійний спів дитячого хору з Єзуполя (керівник Наталія Вовчук)
Згодом у Народному домі свято продовжили учні Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів. Під звуки дзвоника вихованці адресували вчителям чудові віршовані вітання. 
Освітян Тисмениччини привітали, нагородили грамотами та грошовими преміями, а також подяками голови Тисменицької районної державної адміністрації та голови Тисменицької районної ради  за сумлінну працю, значний внесок у справу навчання і виховання учнівської молоді та з нагоди Дня працівників освіти України заступник  голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур та  голова Тисменицької районної ради Роман Крутий.
З привітальними словами та словами вдячності виступили начальник відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації Світлана Шарабуряк та голова Тисменицького районного комітету профспілки працівників освіти  Іван Когуч, вони ж нагородили своїх колег спільними грамотами департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації та обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України.
Святкового настрою присутнім додали яскраві музично-пісенні виступи відомих виконавців та творчих колективів району.
 
 
Перегляди статей
230109