b_250_141_16777215_00_images_Seminar_v_Zagvizdyanskiy_shkoli.JPGНещодавно на базі Загвіздянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар - практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх закладів району, на якому обговорювались питання реалізації концептуальних ідей Нової української школи, організації навчально-виховного процесу в 2017-2018 навчальному році, проведення атестації педагогічних працівників та організації методичної роботи.
Завідувач районного методичного кабінету відділу освіти Наталія Попадинець, відкриваючи семінар, наголосила на тому, що новий зміст освіти та нові підходи не ефективні без нового вчителя, адже саме професійна компетентність учителя є основою якісної освіти. 
Директор Петро Маліборський представив мультимедійну візитівку Загвіздянської школи та ознайомив присутніх із особливостями організації освітнього процесу в навчальному закладі. 
Заступник директора Любов Кобльовська виступила із презентацією алгоритму  атестації педагогічних працівників, зосередивши увагу на тому, що атестація – це підсумок професійної майстерності вчителя, це новий етап на шляху до підняття вчительського авторитету серед колег та учнів. Велику увагу було приділено детальному аналізу етапів атестаційного періоду і веденню ділової документації. 
У роботі семінару взяла участь начальник відділу освіти Світлана Шарабуряк, яка відповіла на запитання присутніх та виокремила найважливіші для кожного керівника аспекти отриманої інформації.
Важливі методичні рекомендації керівники навчальних закладів отримали від практичного психолога школи Ірини Джус, яка виступила із презентацією «Психологічний супровід вчителя».
Усі присутні заслухали звіт за підсумками атестації 2017 року учителя української мови і літератури та основ здоров’я Світлани Гордюк та ознайомилися із її методичною розробкою «Історико-духовна спадщина Івано – Франківщини», яка зайняла призове місце в обласному конкурсі «Педагогічна знахідка».
Учасники семінару мали змогу побувати на майстер-класах, які проводили Тетяна Тацакович, учитель зарубіжної літератури та технологій («Нові підходи у вивченні біографії письменника», «Ниткова графіка»), Мар’яна Гребінник, учитель початкових класів («Впровадження інноваційних технологій на уроках літературного читання та образотворчого мистецтва»), Галина Ципердюк, вчитель фізики («Екологічне виховання на уроках фізики з використанням мультимедійних технологій»).
Цікавою була екскурсія в шкільний музей історії рідного краю, яку провела заступник директора з виховної роботи Ольга Боднар.
Учасники семінару-практикуму намітили шляхи становлення нового керівника та нового вчителя в новій українській школі. 
 
Перегляди статей
230114