b_250_150_16777215_00_images_Finai_turniru_z_mini-futbolu_-_2017.JPG30 вересня 2017 року в м. Тисмениця на стадіоні «Хутровик» зустрілися команди загальноосвітніх навчальних закладів: Клубівці – Драгомирчани, які боролися за 1-2 місця і Тисмениця – Старий Лисець – за 3-4 місця у фіналі турніру з міні-футболу серед школярів району на кубок голови Тисменицької районної ради.
З рахунком 3:1 перемогу у турнірі здобула команда Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Друге та третє місця, відповідно, посіли футбольні команди Драгомирчанської ЗОШ І-ІІ ступенів і Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів.
Організатори турніру відзначили найкращих у номінаціях:
кращий воротар – Ярослав Атаманюк, Клубовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів;
кращий захисник – Андрій Оленчук, Тисменицька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів;
кращий бомбардир – Олег Штогрин, Клубовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів;
кращий гравець – Андрій Британ, Драгомирчанської ЗОШ І-ІІ ступенів;
кращий нападник – Андрій Дрекало, Старолисецька ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Фіналістів, учасників турніру, їх наставників та тренерів привітав засновник турніру, голова Тисменицької районної ради Роман Крутий та голова районної державної адміністрації Іван Семанюк. Вони побажали усім міцного здоров’я, наснаги, сили командного духу та прагнення до нових перемог, подякували керівникам усіх установ, організацій та підприємств району, які долучилися до організації заходу і зробили свято незабутнім для школярів та усіх присутніх.
Цей святковий день був сповнений не лише спортивної боротьби, але й нагород та відзнак. 
Подякою голови Тисменицької районної ради та грошовими преміями було нагороджено членів суддівської колегії та організаційного комітету.
Керівників та капітанів команд нагороджено подякою, грамотами голови Тисменицької районної ради, грошовими преміями та футбольними м’ячами.
Володарі І, ІІ та ІІІ місць отримали відповідно 20, 15 та 10 тисяч гривень на розвиток спортивної інфраструктури рідних загальноосвітніх навчальних закладів, а також пам’ятні кубки, медалі та футбольні м’ячі. 
Творчим подарунком для учасників Турніру стали виступи ведучої святкового дійства Ольги Карп’юк, естрадної співачки, лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів Анастасії Боднарчук, а також вихованців клубу естрадно-спортивного танцю «STAR DANCE» (керівник Микола Старчук, тренер Мар’ян Лобур).
Започаткований минулого року турнір з міні-футболу серед школярів району на Кубок голови Тисменицької районної ради став традиційним і має перспективи до майбутнього розвитку. Тож до нових перспектив і звершень на користь рідної Тисмениччини!
 
 
Перегляди статей
230117