b_250_188_16777215_00_images_Seminar_istorykiv_u_Tysmenyci.jpgОсвітня галузь багата на самовідданих вчителів, які  незважаючи на зовнішні умови впевнено творять. Такою є і молодий вчитель Старокривотульської школи Олександра Назарук. 14 грудня 2017 року Олександра Володимирівна  презентувала сою роботу на майстер-класі «Ігрова технологія «Хрестики-нулики» як засіб активізації навчальних досягнень учнів» для вчителів закладів загальної середньої освіти.
Технологія «хрестики-нулики» дає можливість пропонувати учасникам незвичні завдання і форми роботи на уроках, у результаті чого зростає їх зацікавлення предметом, що вивчається. 
Опанувавши цю модель навчання, учасники майстер-класу обговорили інтерактивні методи, які потребують від учителя розуміння суті такої моделі з метою її успішного застосування. Педагоги поділились власним досвідом щодо особливостей використання елементів інтерактивних технологій в освітньому процесі.
Методист районного методичного кабінету відділу освіти Світлана Мазак акцентувала увагу педагогів на тому, що сучасна українська школа вимагає нових підходів до процесу навчання. Якісне засвоєння навчального матеріалу та вироблення практичних навиків без активних методів та форм уже не можливе. 
Робота сучасного педагога неможлива без супроводу психологічної служби. Після майстер класу з педагогами практичним психологом Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів Мар’яною Волощук було проведено тренінгове заняття «Психологічна компетентність вчителів у прийомах роботи з дітьми». 
Педагоги вчились розвивати невербальні способи спілкування, актуалізацію конструктивних способів взаємодії з дітьми, а також прийняли участь у мозковому штурмі, який був спрямований на складання словесного портрету та образу самоактуалізованої особистості.
Майстер-клас був проведений в рамках удосконалення  методичного сервісу шляхом поширення досвіду із застосування ігрової технології «Хрестики-нулики» та підвищення рівня професійної компетентності вчителів району.
 
 
 
Перегляди статей
255696