b_250_135_16777215_00_images_Seminar_doshlilnykiv_u_Tyazevi.JPGРозкриттю такої важливої теми було присвячене районне методичне об'єднання вихователів дошкільних груп при закладах середньої освіти, яке відбулося 14 грудня 2017 року на базі Тязівської ЗОШ І-ІІ ступенів.
Методист районного методичного кабінету відділу освіти Софія Михайлина ознайомила учасників семінару з планом роботи та окреслила найактуальніші проблеми дошкільної освіти на сучасному етапі. 
Директор школи Оксана Щербій ознайомила гостей з візиткою закладу, акцентуючи увагу на роботі вихователя дошкільної групи Ольги Дорошенко. 
Учасники семінару відвідали інтегроване заняття «Виготовлення листівки «Різдвяний Ангел» та виховний захід «Іде Святий Миколай...» На занятті було вдало поєднано практичну роботу з використанням ІКТ та ігрових форм. А свої творчі здібності дошкільнята яскраво проявили на святі Миколая.
Також під час семінару було обговорено оновлену програму «Впевнений старт», яку опрацювали вихователі Лисецького НВК. 
І інтегроване заняття, і виховний захід подарували святковий настрій та створили атмосферу  передчуття новорічно-різдвяних свят. 
 
Перегляди статей
255702