b_250_141_16777215_00_images_Ukrainskiy_suvenir-2017.jpgВ Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Івана Франка презентовано досягнення обласного конкурсу іграшок-сувенірів «Український сувенір», у якому взяли участь 1339  учнів з 253 закладів загальної середньої освіти, інтернатних закладів освіти та 947 вихованців з 33 закладів  позашкільної освіти області.
На Конкурс було представлено 344 індивідуальні найкращі творчі роботи, виготовлені в різних техніках і з різних  матеріалів, які вражали своєю неповторністю, оригінальністю, тематичною спрямованістю.
Приємно, що серед них і роботи наших земляків, які отримали хороші результати. Вітаємо переможців Конкурсу у таких номінаціях: 
- зразки традиційних іграшок (І місце – Христина Себедин, учениця Загвіздянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, за ляльки-мотанки «Дівчата на відпочинку», керівник Ольга Боднар);
- сучасні дизайнерські вироби, що відповідають поняттю «сувенір» (ІІ місце – Злата Іванків, учениця Підліської ЗОШ І-ІІІ ступенів, за роботу «В моїм серці – Україна» (керівник Наталія Іванків).
- зразки  традиційних іграшок (ІІ місце – Вероніка Мазур, вихованка Тисменицького Будинку дитячої та юнацької творчості, за ляльку-мотанку «Наталочка» (керівник Наталія Щербанюк);
- зразки  традиційних іграшок (ІІ місце – Каріна Мірі, вихованка Тисменицького Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Я Коза-Дереза…» (керівник  Ольга Боднар).
Керівництвом департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації відзначено, що заклади загальної середньої освіти Тисменицького району велику увагу приділили елементам національної символіки, духу патріотизму та небайдужості до подій сьогодення.
 
 
Перегляди статей
255709