b_250_164_16777215_00_images_Ya_-_Gromadyanyn_-2017.jpgНа базі Центру патріотичного виховання учнівської молоді імені Степана Бандери (м. Івано-Франківськ) відбувся заключний етап обласного конкурсу «Я – громадянин України», у якому були представлені 10 кращих проектів. 
Серед них 2 проекти закладів загальної середньої освіти Тисменицького району:
- «Не поспішай! Збережи життя» учнів Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів (досліджувалась проблема безпечної поведінки та дотримання правил дорожнього руху, зокрема, на автодорозі Тисмениця-Івано-Франківськ);
- «Від історії рідного краю до історії України» учнів Старокривотульської ЗОШ І-ІІІ ступенів (зібрано і описано легенди і перекази про назви вулиць, кутків, полів, урочищ села, матеріали про пам’ятники, історію сільської церкви, учасників Другої світової війни, воїнів УПА та культурно-просвітницьку діяльність односельців).
Під час захисту проектів учні вражали креативним мисленням, відповідальністю, глибокими людськими та громадянськими цінностями, новими ідеями та бажанням творити щось цікаве, корисне для школи, громади. Учасники переконані, що саме в їхніх силах змінити свідомість українців, показати добрий приклад для однолітків і дорослих. 
Вітаємо учнів Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів з ІІ місцем на обласному конкурсі «Я – громадянин України», де представили проект «Не поспішай! Збережи життя».
 
Перегляди статей
255705