b_250_112_16777215_00_images_Seminar_informatykiv_u_viddili_osvity.jpg22 грудня 2017 року на базі  відділу освіти районної державної адміністрації відбулося районне методичне об’єднання вчителів інформатики. Одним з питань, що розглядалися на зустрічі, було відкриття гуртків програмування «CodeClub» в закладах загальної середньої освіти району.
Координатором проектів «CodeClub» та «РобоклубІФ» в Івано-Франківській області є Сергій Никоноров, один  з засновників громадської організації “Д.О.М.48.24”. Він ознайомив присутніх з історією проекту в Україні та накреслив перспективи розвитку і впровадження його на Прикарпатті. 
Учитель інформатики Лисецького НВК Тетяна Бойко поділилася власним досвідом щодо роботи гуртка програмування, вказала на те, що учні, які є членами гуртка, стали учасниками конкурсу «Великий Scratch вибух в Івано-Франківську», де продемонстрували підготовлені проекти, які були належно оцінені комісією. Робота в гуртку сприяє розвитку логічного мислення, формуванню навиків програмування, розвиває креативну, творчу, компетентнісну особистість учня.
 
 
 
Перегляди статей
255703