b_250_175_16777215_00_images_Seminar_OXE_v_Staryh_Kryvotulah.jpgТакою була тема семінару учителів основ християнської етики Тисменицького району, який відбувся 22 грудня 2017 року у Старокривотульській ЗОШ І-ІІІ ступенів.
У наш час духовне виховання і навчання не суперечить світському і не розглядається як щось окремо взяте, а як складова частина національного виховання і навчання в цілому. Адже духовність породжує шляхетність, допомагає кожній людині стати людиною, а нації – нацією.
У роботі семінару взяли участь завідувач районного методичного кабінету відділу освіти Наталія Попадинець, методист РМК Василь Римчук, директор Старокривотульської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ганна Богак та вчителі основ християнської етики району.
Учасників було ознайомлено з планом роботи семінару. Презентацію Старокривотульської ЗОШ І-ІІІ ступенів провела директор школи Ганна Богак.
У практично-презентаційному модулі всі присутні мали можливість переглянути різдвяно-театралізоване дійство «Із колядками ідемо – благу звістку несемо», підготовлене учителем основ християнської етики Олегом Богаком та учнями 8-11 класів. 
Василь Римчук виступив із науково-теоретичним питанням «Організація позакласної роботи з основ християнської етики. Новітні форми проведення позакласних заходів».
Ірина Бурташова, керівник методичного об’єднання вчителів основ християнської етики, узагальнила роботу семінару, акцентувала увагу на ролі та значенні уроків з основ християнської етики в навчально-виховному процесі.
 
Перегляди статей
255708