b_250_199_16777215_00_images_Herson-2018-1.JPGВідповідно до розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 29 грудня 2017 року № 835 «Про прийом та розміщення на відпочинок дітей зі східних областей України під час зимових канікул» впродовж 05-14 січня 2018 року Тисмениччина гостинно прийматиме делегацію у складі 20 учнів та 2 керівників з м. Гола-Пристань, Високопільського та Верхньорогачівського районів Херсонської області.
Цільова категорія дітей віком від 9 до 16 років – обдаровані й талановиті діти, відмінники навчання, діти воїнів АТО та діти з багатодітних сімей.
Сьогодні групу зустріли на Івано-Франківському залізничному вокзалі працівники відділу освіти та доставили шкільним автобусом Марковецького навчального виховного комплексу до с. Липівка.
Адміністрація Липівської ЗОШ І-ІІІ ступенів забезпечила зустріч та оперативний розподіл учасників делегації по родинах с. Липівка, у яких херсонці проживатимуть та відзначатимуть Різдвяні свята.
Крім долучення до кращих різдвяних традицій, гості з Півдня матимуть можливість побувати у визначних місцях Прикарпаття, оскільки для них передбачена насичена культурно-мистецька програма, серед пунктів якої:  Музей Писанки (м. Коломия), Маєток Святого Миколая (с. Пістинь, Косівський район), Гірськолижний курорт «Буковель» (с. Поляниця, Яремчанська міська рада), Скит Манявський (с. Манява, Богородчанський район), кіносеанс в кінотеатрі «Люм’єр» (м. Івано-Франківськ), Історико-меморіальний музей Степана Бандери (с. Старий Угринів, Калуський район), концерт Роксолани Калин (Народний дім м. Тисмениця), Марійський паломницько-відпустовий центр (с. Погоня, Тисменицький район), Свято Маланки (Народний дім м. Тисмениця).
 
Андрій Татарин,
головний спеціаліст відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації

 

Перегляди статей
255720