b_250_176_16777215_00_images_Herson-2018-5.JPG09 січня 2018 року учасники делегації з Херсонської області побували у мальовничих куточках нашого краю – м. Коломия та с. Пістинь Косівського району.
У Коломиї гості з Півдня побували у Музеї писанкового розпису. Діти та їх наставники отримали надзвичайні враження як від будівлі музею, так і від його колекції. Оригінальна споруда будинку містить у собі частину пам’ятника писанці, висота якого сягає 13,5 метрів, а діаметр 10 метрів. Таким чином, коломийський пам’ятник є найбільшою писанкою у світі. Експозиція музею налічує понад 12 000 писанок і декоративних яєць із різних регіонів України та країн світу.
Візит до Маєтку Святого Миколая, що на Косівщині, запам’ятався херсонцям цікавою казковою експозицією, чарівними карпатськими краєвидами та зустріччю з Святим Миколаєм від якого отримали солодкі подарунки та щирі привітання.   
Отож, знайомство з Прикарпаттям має свій позитивний аспект. Гості з Херсонської області пізнають нашу культуру, звичаї і традиції, долучаються до спільного святкування Різдва Христового.   
 
Андрій Татарин,
головний спеціаліст відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації
 
 
Перегляди статей
255719