b_301_301_16777215_00_images_Herson-2018-7.jpg11 січня 2018 року херсонські колядники відвідали з екскурсійно-пізнавальними візитами с. Манява Богородчанського району та м. Івано-Франківськ.
Діти ознайомилися з історією Богородчанського краю та його легендарної духовної святині – Скиту Манявського, засновником якого був духовно просвітній діяч XVI-XVII століть, виходець з Тисмениці Іов Княгиницький. 
Цікавими для дітей виявилися й мальовнича місцевість, де розміщений Хресто-Воздвиженський чоловічий монастир, його фортифікації та храми, похід до Блаженного каменя.
Згодом гостей з Півдня чекала екскурсія історичним центром м. Івано-Франківськ. Діти дізналися про цікаві факти з історії міста, побачили його визначні пам’ятки (Палац Потоцьких, Площа Ринок, Вірменський костел, Ратуша, Колегіата, пам’ятники Митрополиту Української Греко-Католицької Церкви Андрею Шептицькому та імператору Австро-Угорщини Францу-Йосифу, Єзуїтські колегія та костел. 
На завершення були відвідини Фортечної галереї «Бастіон», сувенірного ринку, Майстерні шоколаду, Новорічної ялинки та «стометрівки». 
 
Андрій Татарин,
головний спеціаліст відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації

Календар України

Перегляди статей
276680