b_301_301_16777215_00_images_Herson-2018-2.JPG12 січня 2018 року голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, заступник голови РДА Степан Мандибур зустрілися із дітьми та їх керівниками з Херсонщини, що приїхали на Прикарпаття в рамках програми благодійної акції «Різдво в Карпатах».
Іван Семанюк та Тетяна Градюк привітали гостей зі Різдвяними святами, висловили сподівання, що ця поїздка дала можливість їм дізнатися більше про Різдвяні звичаї на Прикарпатті, ознайомитися із нашим краєм, його красою, визначними місцями та традиціями, побажали яскравих емоцій від перебування на Тисмениччині та щасливого повернення додому. Херсонцям керівники району вручили солодкі подарунки та випуск газети «Вперед» з інформацією про їх перебування на Прикарпатті.
Після зустрічі із керівниками Тисмениччини гості з Херсонської землі відвідали сольний концерт талановитої молодої співачки, відомої далеко за межами Прикарпаття, лауреата всеукраїнських і міжнародних фестивалів, володарки премії «Обдаровані діти Тисмениччини» у номінації «Творча особистість року» у 2015 році, уродженки с. Побережжя Тисменицького району Роксолани Калин «Роксолана з колядою». 
 
Андрій Татарин,
головний спеціаліст відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації

Календар України

Перегляди статей
276681