b_250_102_16777215_00_images_Plastova_Rozkolyada_v_Berezivci.jpgПротягом двох днів не вщухали різдвяні піснеспіви у селі Березівка Тисменицького району. Тут 20-21 січня 2018 року відбулася Окружна Пластова Розколяда.
Різдвяний мистецький захід у Березівці проводиться уже вдруге з ініціативи пластового сеньйора о. Богдана Рудницького за підтримки районної та сільської влади. Його організаторами та учасниками є члени Української Національної Скаутської організації «Пласт». Вітали пластунів, яких цьогоріч налічувалося понад три сотні з різних районів Прикарпаття, заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур та голова районної ради Тетяна Градюк.
Коляда, щедрівка, засівання, віншування, вертеп і Маланка – усе це продемонстрували учасники дійства, об'єднані у 21 команду. І кожна намагалася вразити компетентне журі майстерністю виконання, унікальністю і творчістю, проявленою в оригінальних костюмах та різдвяній атрибутиці. 
За сприяння в організації та проведенні Окружної Пластової Розколяди голови Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк та районної ради Тетяна Градюк відзначені подяками.
21 січня юнаки та юначки взяли участь у флешмобі «В єдності – сила народу», що відбувся в рамках відзначення Дня соборності України.
 
Інформація з офіційного веб-сайту 
Тисменицької районної державної адміністрації
 
Перегляди статей
256489