b_250_188_16777215_00_images_Kyiv-St.Lysec-2018.jpegЗимові канікули - це час відпочинку, подорожей та екскурсій. Ми, учні Старолисецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, дуже любимо подорожувати. За час навчання в школі вже побували в багатьох цікавих містах і, звичайно ж, мріяли відвідати славетне та історичне місто-герой, столицю нашої Батьківщини - Київ.
І ось нарешті настав довгоочікуваний день 12 січня, коли ми сіли в потяг Івано-Франківськ - Київ. Ніч проминула непомітно – ми в Києві!!! Нас зустрів величезний вокзал. А коли ми зайшли до станції метро, нашому подиву не було меж. Ескалатор, підземна залізниця та станції, які відрізняються одна від одної – нас вражало все!
Кожна екскурсія починається з відвідин  давніх історичних пам'яток. Тому, наша мандрівка розпочалася з Аскольдової гори. Ми змогли побувати на Алеї Слави і поклонитися подвигу невідомого солдата. Побували у Меморіальному сквері пам'яті Жертв Голодомору 1932-1933рр. З київських пагорбів для нас відкрився прекрасний вигляд на Дніпро.
У храмі Св. Миколая екскурсанти відбули Святу Літургію. Приємним було, те що отець Іван привітав паломників з Івано-Франківська та розказав історію побудови храму. Нас пригостили солодощами.
Наступним пунктом нашої подорожі став Майдан Незалежності. На головній вулиці України - Хрещатику ми милувались історичними будівлями та державними спорудами. Нас переповнювали емоції від перебування в місці подій Революції Гідності. Після цього ми піднялися на Європейську площу та зробили спільні фото під Аркою Дружби Народів. Далі наш маршрут проліг на Софійську площу. Величний вигляд Софійського собору вразив нас своєю архітектурною довершеністю. Святкового настрою нам додала головна ялинка країни. Ми побували неначе у казці, зустрівшись із казковими персонажами, які вітали усіх у «Кіндер містечку». У підземному торговельно-розважальному комплексі «Глобус» ми змогли придбати сувеніри на пам'ять про поїздку. Відвідавши столицю ми не могли не вшанувати пам'ять Героїв Небесної Сотні. Із гранітних плит на нас дивилися очі захисників нашої держави. Школярі вшанували їхню пам'ять молитвою.
На вулиці Банковій ми побачили Президентський Палац, славнозвісний будинок з химерами, Національний Банк України, приміщення Верховної Ради та Кабінету Міністрів. Також ми побували у Маріїнському парку, милувались архітектурними будівлями та краєвидами Дніпра.
Надвечір, біля Золотих Воріт ми побачили церкву Благовіщення. Наша поїздка завершилася затишною вечерею у київському кафе.
Цю цікаву, змістовну та повчальну  екскурсію для нас організувала педагог-організатор нашої школи Галина Кузишин, за це ми їй щиро вдячні!
 
Учениця 9 класу Старолисецької ЗОШ І-ІІІ ступенів
Вікторія Гуменяк
 
Перегляди статей
256486