b_250_179_16777215_00_images_Seminar_OIPPO_v_Ugrynevi.jpg01 лютого 2018 року на базі Угринівського навчально-виховного комплексу відбулася управлінська практика для керівників закладів загальної середньої освіти області. 
Слухачі курсової групи Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти разом із керівником практики Світланою Клімковською та завідувачем районного методичного кабінету Наталією Попадинець проаналізували демократичне управління розвитком педагогічної компетентності та майстерності учителя.
Директор закладу освіти Світлана Євгейчук та заступник директора з навчально-виховної роботи Тетяна Тарас, презентуючи систему освітньої діяльності, особливу увагу приділили новим ролям керівника в сучасній демократичній школі. 
На високому науково-методичному рівні проведено уроки математики у 3-А та 6-Б класах (учителі Галина Галій та Оксана Стефурак), географії в 7 класі (вчитель Андрій Лотоцький) та всесвітньої історії в 10 класі (вчитель Ніна Яцуляк).
На виховному заході «Гартуймо волю, дух і тіло!» достойно була представлена робота гуртка козацько-лицарського виховання «Джура» під керівництвом заступника директора з виховної роботи Оксани Максимів та учителя музичного мистецтва Оксани Мандзюк.
Аналіз відкритих уроків, виховного заходу, тренінгових вправ, проведених зі слухачами курсової групи, свідчив про високий рівень підготовки, організації та проведення управлінської практики в Угринівському навчально-виховному комплексі. 
 
Наталія Попадинець,
завідувач районного методичного кабінету 
відділу освіти Тисменицької районної державної адіністрації 
 
Перегляди статей
256478