b_250_250_16777215_00_images_IstoriaPravo-III-2018.jpgОбдарованість дитини... Що це таке? Можливо це своєрідна іскра Божа, яку треба відшукати в її душі і допомогти не тільки не згаснути, а спалахнути полум’ям. Завдання сьогоднішньої школи і вчителя  — допомогти розгорітися полум’ю, достукатися до серця  учня, розвинути його здібності, підготувати ґрунт для того, щоб ці здібності було реалізовано.
Ці завдання  реалізовують вчителі суспільствознавчих дисциплін нашого району, які готували учнів до ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії та правознавства.
Це – Леся Дівнич та Вероніка Дяченко, вчителі Тисменицької школи, Руслана Молнар та Любов Сливінська, вчителі Підпечерівської школи, Ліля Котяш, вчитель Підліської школи, Ніна Яцуляк, вчитель Угринівського НВК та Мар’ян Дерун, вчитель Ямницького НВК. Їх праця з вихованцями не пройшла даром і увінчалася успіхом – перемогою на ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад  з історії та правознавства.
Перемогу отримали їхні вихованці – Анастасія Гемак, Володимир Книгиницький, Анастасія Сливінська (олімпіада з історії), Олексій Олійник та Наталія Кловак (олімпіада з правознавства).
Відділ освіти висловлює щиру вдячність за роботу як вчителям, так і учням, які своєю наполегливою працею довели що вони знаючі, вміючі і конкурентоспроможні в сьогоднішньому суспільстві.
 
Світлана Мазак,
методист районного методичного кабінету відділу освіти
Тисменицької районної державної адмінстрації

 

Перегляди статей
256491