b_250_207_16777215_00_images_Stari_Kryvotuly-06-07.02.2018.jpg06-07 лютого 2018 року учні 8 та 11 класу Старокривотульської ЗОШ І-ІІІ ступенів побували в обласному центрі, де мали цікаву й змістовну програму корисного дозвілля. У мандрівці їх супроводжували класні керівники Любов Брезіцька, Марія Богак та заступник директора з виховної роботи Марія Гавадзин.
В Івано-Франківському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Івана Франка школярі мали нагоду переглянути виставу «Солодка Даруся» за однойменним твором Марії Матіос. 
Вразило всіх те, що п’єса відбувалася на камерній сцені. Ми були від акторів на відстані кількох кроків. Надзвичайно майстерна гра артистів, вміло відтворена говірка автентичність українського мелосу, старовинний одяг допомогли глядачам поринути в атмосферу минулої епохи часів сталінського терору, відтворити трагедію українців.
Наступним пунктом нашої екскурсійної програми був найбільший в Україні анатомічний музей, що розміщений у морфологічному корпусі Івано-Франківського національного медичного університету. Екскурсію провів ініціатор його створення, доцент кафедри анатомії людини Омелян Юрах. Над дверями  музею  гостей вражають слова латиною «Hic mortui docent vivos» – «тут мертві вчать живих».
У музеї зібрано понад 500 препаратів. На стінах – репродукції відомих картин. Під ними по три зображення віртуально розпрепарованих героїв із картин, які зображають поверхневі і глибокі м’язи та скелети. Кожен м’яз і кістка підписані. 
Учні та вчителі, ознайомившись із багатою колекцією експонатів музею, були приємно вражені від побаченого. Чимало корисних і практичних порад від медичних фахівців ми обов’язково візьмемо на озброєння у боротьбі зі шкідливими звичками, хворобами.
Змістовно проведений час був корисний як для дітей, так і для дорослих. Нові знання та нові враження – досвід цієї подорожі.
 
Марія Гавадзин, заступник директора школи з виховної роботи, вчитель біології, Любов Брезіцька, класний керівник 8-го класу Старокривотульської ЗОШ І-ІІІ ступенів
 
 
Перегляди статей
256490