b_250_188_16777215_00_images_NUSH-seminar_pochatkivciv.jpgЗ метою підготовки педагогів до роботи за новим Державним стандартом початкової освіти на базі відділу освіти методист районного методичного кабінету відділу освіти Світлана Вінтоняк провела інструктивно-методичну нараду учителів, які  навчатимуть першокласників у 2018-2019 навчальному році.
На нараді розглядалося питання «Нова українська школа - нові підходи та методи». створення нового освітнього середовища та оновлення змісту навчальної діяльності в умовах «Нової української школи» – ось першочергове завдання керівників та учителів закладів загальної середньої освіти. 
Педагоги ознайомилися з  методами та прийомами  організації освітньої діяльності учнів першого класу в умовах реалізації концепції «Нова українська школа», а також розглянули вплив інноваційних технологій на успішну педагогічну діяльність учителя. 
Особливо цікавими і корисними, на їх думку, опрацьований порадник для вчителя «Нова українська школа». Окрім того, вже цього року вчителі початкових класів, які навчатимуть першокласників у 2018-2019 н.р., а також заступники директорів шкіл, вчителі фізичного виховання, образотворчого, музичного мистецтва, іноземних мов пройдуть перекваліфікацію за очно-дистанційною формою навчання.
Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки, головною метою якої є створення школи, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті. 
 
Методист районного методичного кабінету відділу освіти Світлана Вінтоняк 
 
Перегляди статей
256485