b_250_166_16777215_00_images_Starolysecki_hudoznyky.JPG07 лютого 2018 року учні Старолисецької школи відвідали виставку дитячих робіт із дизайну, образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «За світлом Різдвяної зорі» в м. Івано-Франківську. Захід проводився з метою збереження та популяризації національних традицій, обрядів та звичаїв святкування Різдва Христового в Україні.
Організатором виставки-конкурсу є кафедра образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Навчально-наукового Інституту мистецтв ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника».
На виставці було показано близько 130 робіт юних прикарпатських талантів. Також були представлені роботи наших односельчан, учня 8-а класу Владислава Гутака «Різдвяна ніч» та учениці 11 класу Богдани Скорої «В передчутті різдвяної казки». Їхні малюнки посіли ІІІ місця й школярі були нагороджені грамотами особливого зразка і цінними подарунками, які вручали під час урочистого відкриття виставки.
Учням 7 класу, які відвідали цю виставку, сподобались роботи з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва виконані в різноманітних художніх техніках. Із захопленням діти розглядали різні вертепи, зірки, віночки. У школярів залишились тільки приємні враження, бо немає, напевно, дитини, яка б не чекала Різдва.
 
Учениця 11 класу Руслана Скора 
 
Перегляди статей
256480