b_250_188_16777215_00_images_Seminar_pochatkivciv_u_Chornolizcyah.jpgНещодавно на базі Чорнолізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося засідання районного методичного об’єднання учителів 1-х класів закладів загальної середньої освіти на тему «Нова українська школа – нові підходи та методи». Метою заходу було підвищити рівень та формування готовності педагогів до роботи за новим Державним стандартом початкової освіти.
У процесі роботи учасники методичного об’єднання ознайомилися із типами змін та їх характеристиками, які висвітлила у своїй презентації «Нова українська школа: вектори розвитку» Наталія Попадинець, завідувач районного методичного кабінету відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації.
Михайло Мельник, директор Чорнолізької школи, із захопленням розповів про роботу та досягнення закладу.
Учитель Оксана Фицик провела із першокласниками показову цікаву ранкову зустріч «У колі вірних друзів» з метою створення у класі дружнього середовища – простору, де цінують дружбу, товариськість і друзів.
«Тварини живого куточка та домашні улюбленці», - такою була тема інтегрованого уроку з природознавства та образотворчого мистецтва, який провела Орислава Терновецька. Учитель уміло використала ефективні технології, інноваційні методи зацікавлення та активізації учнів першого класу, які необхідно застосовувати у Новій українській школі.
Спрямувала діяльність учителів 1-х класів на фахову готовність до змін у професійній діяльності Алла Погорілець, учитель Майданського навчально-виховного комплексу, під час проведення майстер-класу «Я роблю так…».
Формат «вільного мікрофона», який запропонувала Людмила Рибінська, учитель Загвіздянської загальноосвітньої школи, спонукав учасників до активного обговорення, обміну думками, ідеями, досвідом та активізував фаховий пошук ініціатив для вироблення алгоритму дій щодо можливих викликів та ризиків у рамках впровадження Концепції «Нова українська школа».
Під час обміну думками щодо ефективності методичного заходу учасники вказали на актуальність та ресурсність отриманого досвіду, також зазначили, що такі засідання потрібно проводити для того, щоб процес змін пройшов успішно і безболісно.
 
Наталія Попадинець,
завідувач районного методичного кабінету
відділу освіти Тисменицької районної
державної адміністрації
Перегляди статей
255725