b_250_156_16777215_00_images_Hresna_doroga_v_St._Kryvotulah.jpgВже більше 2000 років минуло з того часу, як людству зрозуміло, що Господь, Ісус Христос, був посланий на землю, щоб провадити нас по дорозі спасіння через дотримування Божих Заповідей. У цих заповідях криється християнська досконалість, тому ми їх називаємо Заповідями Християнської любові.
Доброю справою стало у Старокривотульській школі розпочинати робочий день з молитви біля шкільної каплички, куди спішимо з нашими болями і радощами, просимо Бога вести нас завжди стежками Божих Заповідей. Мудро і повчально проходять у нас уроки з основ християнської етики, які викладає протоієрей Олег Богак. Тому учні школи розуміють, яке велике духовне значення мають ці заповіді для нашого земного життя. Але ще більше значення вони мають для осягнення нами вічного щастя в небі.
З цією метою учні 7 класу разом із класним керівником Олесею Заник провели літературно-музичну композицію «Дорогою Христової науки». На святі були інсценізовані фрагменти українських легенд, звучала задушевна духовна лірика і пісні. Бо саме в цей час, під час посту, нам слід не відходити від духовних настанов. Ми повинні усвідомлювати наслідки наших гріхів і поведінки.
 
Олеся Заник,
класний керівник 7 класу 
 
Перегляди статей
255724