b_250_140_16777215_00_images_Final_futzalu-2018.JPG25 березня 2018 року на базі Ямницького ліцею відбулися фінальні змагання районного Шкільного турніру з футзалу «Кубок «Ураган».
У запеклих футбольних баталіях зійшлися 4 фіналісти – команди Старолисецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Поберезького навчально-виховного комплексу, Угринівського навчально-виховного комплексу та Старокривотульської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Підтримати юних спортсменів приїхали їхні педагоги та рідні, тож матчі відбувалися з активною участю як гравців, так і вболівальників.
Перша гра «Старий Лисець – Побережжя» завершилася з рахунком 4:1 на користь Старого Лисця, який здобув ІІІ місце. Наступна гра «Угринів – Старі Кривотули» відзначилася небувалим піднесенням та емоційним напруженням, про що свідчив рахунок 3:0 на користь Угринева. Таким чином визначилися володарі І та ІІ місць.
Урочистою і водночас хвилюючою була церемонія нагородження переможців та учасників Турніру, оскільки відповідно до правил проведення змагань на фінальні матчі приїхали не лише команди-фіналісти, але й представники команд-учасниць ІІ етапу (8 команд). Загалом у Турнірі взяли участь команди 18 закладів загальної середньої освіти Тисменицького району і Ямницької об’єднаної територіальної громади.
Привітали переможців та учасників змагань представники влади та спортивної громадськості: куратор Турніру, представник НФК «Ураган» Ігор Сорока, методист районного методичного кабінету відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації Василь Римчук та  в.о. директора Ямницького ліцею Йордана Лесів.
Чудову мистецьку програму забезпечили юна співачка з Угринева Тетяна Дворська та учасниці танцювального колективу Угринівського навчально-виховного комплексу. 
Отож, переможці Турніру були відзначені пам’ятними подарунками – кубками та медалями від НФК «Ураган». Символічними статуетками відзначені кращі футзалісти у таких номінаціях: «Воротар» – Віктор Ісайчук (Поберезький навчально-виховний комплекс), «Захисник» – Вадим Куриляк (Старокривотульська ЗОШ І-ІІІ ступенів), «Нападаючий» – Денис Карпінець (Старолисецька ЗОШ І-ІІІ ступенів), «Бомбардир» – Максим Попадинець (Угринівський навчально-виховний комплекс).
Засновник Турніру «НФК «Ураган» відзначив переможців перехідним Кубком, комплектами спортивної форми та м’ячами, а команди-учасниці ІІ етапу отримали солодкі подарунки – іменні торти.
Головний приз (40 тис. грн.) отримає Угринівський навчально-виховний комплекс для оновлення фізкультурної навчально-матеріальної бази.
 
Андрій Татарин,
головний спеціаліст відділу освіти
Тисменицької районної державної адміністрації
 
Вкладення:
ФайлОписРозмір файла:
Скачати цей файл (Фінал - Тисменицький район.xls)Фінал - Тисменицький район.xls 424 Кб
Перегляди статей
255690