b_250_210_16777215_00_images_Ugryniv_-_Chempion_Bronzovoi_Ligy.JPG02, 05 та 10 квітня 2018 року на базі Івано-Франківського муніципального фізкультурно-оздоровчого комплексу відбулися матчі Ліги шкільних чемпіонів «Ураган» Сезон 2017-2018 рр.
Тисменицький район у Турнірі гідно презентувала команда Угринівського НВК у складі 10 осіб (наставник – вчитель фізичної культури Андрій Мельничук). В ході 2-х ігрових днів наші земляки вибороли вихід у фінал, де зустрілися з командою Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Зі старту школярам з Угринова вдалося заволодіти ініціативою і повести в рахунку, тож на перерву команда пішла за мінімальною переваги – 2:0. Особливо інтригуючим видався другий тайм – тлумачани зуміли не тільки проявити бійцівський характер, а й продемонструвати неймовірну волю до перемоги – юні спортсмени наздогнали свого візаві, однак пропустили вирішальний гол за кілька секунд до фінальної сирени – 4:3.
Нагороди, що їх отримала команда Угринівського НВК, переможець Бронзової Ліги:
Перехідний Кубок, диплом та медалі.
Кращий гравець Бронзової Ліги – Ярослав Подзвінний.
Призовий фонд за участь та перемогу в Бронзовій Лізі – 3750 грн. (кошти на покращення спортивної інфраструктури закладу загальної середньої освіти).

Довідково
Команді Угринівського НВК вдалося повторити минулорічний успіх Старолисецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Тож Кубок чемпіона Бронзової Ліги знову в Тисменицькому районі!